החלק הרשמי של החג יחל ב -10 בספטמבר בשעה 12:00 בכיכר האדומה. יהיה טקס פתיחה וקונצרט חגיגי בהשתתפות כוכבי פופ. אנו מזהירים כי הכניסה לכיכר האדומה ביום זה תהיה מוגבלת, אך המצגת תשודר במקומות רבים בעיר.

כמו כן, יתקיימו בפסטיבלים מוסקבה ובמקומות מרכזיים בעיר חגיגות עם קונצרטים, כיתות אמן, תחרויות, הרצאות, הקרנות סרטים וירידים. התוכנית היא כל כך מגוונת, כי כל אחד יכול למצוא עבודה עבור טעם שלהם.

צילום: Getty Images

תוכנית האירועים על יום סיטי במוסקבה בשנת 2016

1. בידור בפארקים

2. פסטיבלים בפארקים ובאתרי העיר

3. הפקות תיאטרוניות

4. קונצרטים

כיף בפארקים

1. פארק לאמנות מוסאו.

מיקום: רחוב קרימסקי וול, החזקה 2.

תאריך ושעה: 10-11 בספטמבר, 13: 00-22: 00.

הפרק לאמנויות “Muzeon” 10 ספטמבר יהיה לארח פסטיבל של שדות מוסיקה אוונגרדית. מ- 13:00 עד 22:00 יישמע מוסיקה האלקטרו, מתוזמר טכנו. 11 ספטמבר יהיה פסטיבל בינלאומי “מאסטרס מוסיקה” בהשתתפות אמנים, ערבוב סגנונות מספר עבודתו. בין המשתתפים של וירטואוז צ’לו ג’ורג גוסב, פסנתרן יפני מאקי Sekiya, שמשחק בשתי קלאסי האוונגרד, תזמורת איטלקית La Cellorchestra, ביצוע שירי רוק ומוזיקת ​​פופ, שלישיית ג’אז הגאורגי-גרמנית שין, הידוע בשל ניסוייו עם מוסיקה אתנית, קאיוקו אמאנו , מבצע רומנים רוסיים עם מבטא יפני.

2. פארק גורקי.

מיקום: ul קרים ואל, 9.

תאריך ושעה: 10-11 בספטמבר, 13: 00-22: 00.

10 ספטמבר בגורקי פארק מ 13:00 יישמע צלצולים מסרטים, באזור ליד המזרקה יהפוך סט. עבור ילדים, סדנת קריקטורות יתחיל. הקהל יראה את המופע “Wind Legends” של תיאטרון הרחוב הצרפתי. משתתפי המופע הם דמויות מעופפות ענק, אקרובטים אוויריים וזמר אופרה. החלק התיאטרלי של החג ימשיך עם הביצועים של Electrotheater סטניסלבסקי. ניתן יהיה לראות את המופע בביצוע “חיים כסרט”. האורחים יוזמנו לקריאת שירה, בה ישתתפו שחקני התיאטרון. יהיו שירים על מוסקבה שבוצעו על ידי אלכסיי Kortnev ואת הקבוצה “Samara”. 11 בספטמבר יהיה קונצרט “חגים מוסקבה” בהשתתפות המלחין אדוארד ארטמייב.

3. פארק איזמאילובסקי.

מיקום: סמטה של ​​המעגל הגדול, 7.

תאריך ושעה: 10-11 בספטמבר, 13: 00-22: 00.

פרק Izmailovo יחווה את האווירה של 50-60-ies. קונצרט מחכה לאורחים. במיטב הלהיטים המבוצעים על ידי ברברה ההפשרה תקופה Vizbor Zhenya Lubich, VIA “טטיאנה”, ועל האזור המרכזי של הפארק נמתח שוק פשפשים עם דברים מעצב הבציר: תקליטי ויניל, מהדורות יד שנייה ואביזרים.

4. גן הרמיטאז ‘.

מיקום: רחוב Karetny Ryad, החזקה 3.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 11: 00-23: 00, 11 בספטמבר, 13: 00-22: 00.

בגן ההרמיטאז ‘ב -10 בספטמבר החל מהשעה 11:00 ו -11 בספטמבר מ -13: 00 יציגו הופעות. התוכנית מחולקת לשלושה תחומים – דרמטית, מוסיקלית וילדים. הצופים יראו פרשנות מודרנית של הטרגדיה של שייקספיר “קוריולאנוס” על תיאטרון טגנקה, מבוים “קפה” האידיוט “” בלט ‘מוסקבה’, אשר קיבל את ‘מסכת הזהב – 2016’, המופע ‘במוסקבה מדינה’ מרכז מאיירהולד. בתוכנית המוסיקה – “מדריך לתזמורת” של התיאטרון המוסיקלי. סטניסלבסקי ונמירוביץ-דנצ’נקו. תיאטרון “אופרה Novaya” קונצרט גאלה המופע “יוהן שטראוס, ואלס המלך.” התוכנית של הילדים – “תרגול” תיאטרון הבכורה, הופעת סולו של אליס Grebenschikova “הורטון הפיל.” 11 ספטמבר יהיה לבצע תיאטרון “Komediant”, “גשר” תיאטרון של צללים.

5. פארק הניצחון.

מיקום: pl. ניצחון.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 10: 00-23: 00, 11 בספטמבר, 13: 00-23: 00.

ב ניצחון פארק על Poklonnaya Hill ב -10 בספטמבר בשעה 10:00 יתחיל מצעד של תלמידים וקונצרט של “רדיו כביש”. 11 בספטמבר בשעה 13:00 יהיה ביצוע של נגנים צעירים – מהמועמדים הסופיים הזוכים “מוסיקה בעיר”, “מוסיקה של הרכבת התחתית”, “היט”: סשה שפילברג, אלינה Os, סטס ים, אלכסנדר ליר, להקת פליז ברוויס ואת הקונצרט יתקיים רדיו “דאצ’ה”. יומיים תהיה התערוכה של ציוד מוטו אוטומטי.

6. מוזיאון-שמורת קולומנסקוי.

מיקום: אנדרובוב אווניו, בית 39.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 12: 00-22: 00, 11 בספטמבר, 13: 00-19: 00.

בפארק “Kolomenskoye” אתה יכול לראות ירקות ענקים, לשוטט במבוך של שחת, לירות עגבניות מן הקלעים, לראות את הגזעים של מיני חזירים. ב -10 בספטמבר 11, הפסטיבל “URA! ZHAY “. ילדים מחכים בכפר למלאכות, שם ילדים יכולים ללמוד על עבודתו של נפח, חתן, קדר. לחיות ארנב, להתיידד עם כבשה, לחלוב פרה. האורחים יעידו על המופע הלוהט ותהלוכת ההליכה. מחיר הכרטיס: 500 רובל.

7. VDNH.

מיקום: פרוספקט מירה, החזקה של 119.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 10: 00-22: 00, 11 בספטמבר, 10: 00-22: 00.

המבקרים בביתן מס ’57 של הפארק VDNKh מולטימדיה מוזמנים לתערוכה “רוסיה היא ההיסטוריה שלי”. האורחים של התערוכה יוכלו לשים על כוסות של מציאות וירטואלית לטייל דרך ערים עתיקות – קייב, מוסקווה, Velikiy נובגורוד. ועל ידי חיבור טבלה אינטראקטיבית, ראה שחזור של הקרבות של המלחמה הפטריוטית הגדולה – קרב קורץ Bulge, את תקיפת ברלין. מדריך השמע הופך את התערוכה ליותר מרתקת וקוגניטיבית. מחיר הכרטיס: מ 300 רובל.

8. מוזיאון-שמורת “Tsaritsyno”.

מיקום: רחוב דולסקי, בניין 1.

תאריכים: 10 בספטמבר, 13: 00-22: 00, 11 בספטמבר, 13: 00-19: 00.

ב “Tsaritsyno” המארגנים ישמח האורחים עם הופעות על הבמה להגדיר ממש על המים של הבריכה צארצ ‘ינסקי העליון. יום ספטמבר 10 הטנורים הטובים של הבירה, בליווי תזמורת סימפונית יציג אריות מתוך אופרות מפורסמות, ובערב של אותו יום נערך קונצרט לפסנתר של הצייר הלאומי של רוסיה דניס Matsuev. 11 בספטמבר, אתה יכול לראות את הבלט מתוך שברי הפקות מחול הטוב ביותר של תיאטראות ובתי ספר כוריאוגרפיים.

9. פארק “פרסניה האדומה”.

מיקום: רחוב מנטולינסקיה, 5.

תאריכים: 10-11 בספטמבר, 12: 00-22: 00.

בפארק “Krasnaya Presnya” הפסטיבל “קלאסיקות חדשות” יתקיים. השלב יכלול את להקת המוזיקה האוניברסלית, התזמורת הגלובלית, עוגת הירח, רדיו קמגר והמודרנית הקלאסית. בנוסף, יתקיימו במקום הופעות פואטיות מוסיקליות, מופעי בלט וכיתות אמן לילדים ולמבוגרים.

10. Taganskiy פארק.

מיקום: רחוב Taganskaya, החזקה של 40-42.

תאריכים: 10 בספטמבר, 13: 00-22: 00, 11 בספטמבר, 15: 00-21: 00.

ב -10 בספטמבר, בפארק טגאנסקי, הפסטיבל “POP-UP! POP-ART! », שבו כיתות אמן ציור מסך חותם צבעוני, חידון על סוגי אמנות עכשווית לבין האלמנטים בתמונה של מוסקבה, כמו גם מופעים צוותות אנשי צבע, שו תיאטרון אנדריי Bartenev, מרשמלו קבוצה ואנשי גבינות . הפסטיבל יערך 11 בספטמבר סרטים אילמים Sinemafon שבו תציג את הסרטים הטובים ביותר של הקלאסיקה הרוסית הסובייטית.

11. פארק הכפר האולימפי.

מיקום: ul הכפר האולימפי, 2.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 13: 00-22: 00, 11 בספטמבר, בין השעות 13: 00-19: 00.

10 ספטמבר יהיה לארח מופע מוזיקלי על חייו של מוסקבה Muscovites, את הביצועים של התזמורת הסימפונית של מוסקבה “הפילהרמונית הרוסית” והתזמורת ג’אז במוסקבה בניהולו של איגור בוטמן. השחקן המוביל יהיה דמיטרי Kharatyan! אורחי פרק 11 ספטמבר יהיו ליהנות ממופעים ידי סולנים של אופרת המרכז גלינה וישנבסקאיה, להקת ג’אז “פטיפון” קבוצה “קוואטרו” ו סופרן הטורקי.

12. פארק “פילי”.

מיקום: ul Bolshaya Filevskaya, 22.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 13: 00-22: 00, 11 בספטמבר, 13: 00-19: 00.

ב -10 בספטמבר יופיעו המשתתפים בפרויקט “גולוס”, תושב מועדון הקומדיה והמשתתף בפרויקט “רוקדים על TNT” על הבמה המרכזית, ובאוהל הקטן יהיו הרצאות וכיתות אמן. 11 בספטמבר יהיו הופעה של תיאטרון “Simpletons”, ותחרויות ב streetballons, גולף, דמקה, שחמט, חצים, בית השחי, טניס שולחן.

13. גונצ’רובסקי פארק.

מיקום: רח ‘רוסטוולי, אחוזה 7.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 11 בספטמבר, 11:00 – 20:00.

10 ו -11 בספטמבר – אירועים משפחתיים, כמו גם סדנאות והרצאות על הכוריאוגרפיה של אמנים בלט Todes, הזוכים “רוקדים בלי כללים על TNT”, “כולם לרקוד”, “מחול בבית הראשון” ופקודות אחרות. 11 בספטמבר יארח קונצרט של שלישיית הג’אז בינגו פפריקה.

14. פארק “דרום Butovo”.

מיקום: גורצ’קוב, 9.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 12:00 – 20:00, 11 בספטמבר, 12:00 – 15:00.

בפארק יתקיים קונצרט בהשתתפות הזמר אנסטסיה ואמנים נוספים, וכן כיתות אמן שונות, תחרויות ספורט ואירוע צדקה.

פסטיבלים.

1. פסטיבל “המניפסטציה”.

מקום: עיצוב מפעל “Flacon”, רחוב Bolshaya Novodmitrovskaya, בית 36.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 12: 00-00: 00.

על שטחה של “בקבוק” מפעל עיצוב יתקיים כיתות-אמן (כולל גרפיטי), הופעות המבוססות על יצירות קלסיות, ביצועים הכוריאוגרפית, הרצאות חינוכיות, הקרנות מיוחדות של סרטים קצרים ועוד מגוון של מופעים. כמו כן, כל היום יהיה הוגן בשוק ועיצוב מזון פתוח, שבו אתה יכול למצוא בגדים בעבודת יד ואבזרים.

2. פסטיבל “# בהיר ביחד”.

מיקום: VDNH, פרוספקט מירה, החזקה של 119.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 10: 00-21: 00.

בפסטיבל, אתה יכול לרקוד על רחבת ריקודים קינטי, שרצפתו תואר כאשר אתה לוחץ רגל נמרצת, רוכב על האופניים זוהרים עם מטריות וליהנות לוחות 15 מטר עם הון dostoprimechtaelnostyami. והכי חשוב – להחליף מנורות ליבון קונבנציונאלי על נוריות LED מודרניות.

3. פסטיבל “המוזיאון והעיר”.

מקום: מוזיאון מוסקווה, Zubovsky Bulvar, בניין 2.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 12: 00-22: 00; 11 בספטמבר, 10: 00-20: 00.

במוזיאון של מוסקווה הוא דו קרב ראפ, שבו סופרים צעירים יתחרו, יהיו שיעורים הורים לילדים ומבוגרים, כמו גם סיורים חינם של תערוכות הנוכחי.

4. פסטיבל “השראה”.

מיקום: מוזיאון-ן “Kuskovo” רחוב נוער, בית 2.

תאריך ושעה: 11 בספטמבר, 10: 00-18: 00.

בכניסה הראשית לפרק מנור תזמורת צבאית למופת תבצע תהלוכות ואלסים ישנות, בחצר הקדמית תהיה כיתת אמן על ריקודים סלוניים של המאה XVIII, על ההצגה בתערוכות פונד הגדול המצור ללכוד אזוב ב 1736, וסיימה את הקונצרט הערב של כנר מוסיקה הקלסי אלכסנדר צ’רנוב .

5. פסטיבל “סמטת המאסטרים”.

מקום: המרכז התרבותי “הפניקס” מרשל וסילבסקי רחוב, בית 15.

תאריך: 11 בספטמבר, 12: 00-15: 30.

במסגרת סמטת מאסטרס יתקיימו קונצרטים של אמנים ואמנים במחוז הצפון-מערבי, וכן כיתות אמן ויריד תערוכות של מוצרי אמנות דקורטיביים ויישומיים.

6. הפסטיבל “מוסקבה טובה”.

מיקום: שדרות Tsvetnoy.

שעה ותאריך: 10 בספטמבר 12: 00-22: 00, 11 בספטמבר 13: 00-19: 00.

במסגרת הפסטיבל יתקיים טקס צדקה, תחרויות ספורט, כיתות אמן, הרצאות וקורסים קוגניטיביים. בין האורחים המפורסמים באירוע הוכרזו מיטיה פומין, אירקלי וחברי קבוצת “ראש הממשלה”.

7. פסטיבל בולגקוב בבריכות הפטריארך.

מיקום: באתר באנדרטה לזכר קרילוב.

תאריכים וזמנים: 10 בספטמבר, 13: 00-22: 00, 11 בספטמבר, 13: 00-19: 00.

בבריכות הפטריארך, שחקנים רוסים, זמרים, מוזיקאים ומבקרי ספרות יקראו קטעים מתוך יצירותיו של מיכאיל בולגקוב. כמו כן ייפתח יריד ספרים יד שנייה ותערוכת רטרו.

8. פסטיבל של אוונגרד מוסיקה שדות ו “מאסטרס של מוסיקה”.

מיקום: Museon Park, קרים Val, החזקה 2.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 13: 00-23: 00, 11 בספטמבר, 15:00 – 22:30.

10 בספטמבר יהיה פסטיבל של אוונגרד מוסיקה שדות: על הבמה יבצע את הצמד פרנקו מקסיקני Murcof ונסה וגנר, המוסיקאית האנגלית מייק קופר, הזמרת הגרמנית זויה זרקלסקי ועוד רבים אחרים. 11 ספטמבר יהיה שיתקיים בפסטיבל הבינלאומי הרביעי “מאסטרס מוסיקה”, שבו אנשים-תכליתי מוזיקאים ישתתפו, שעירבב בסגנונות מספר עבודתו (הצ’לן ג’ורג גוסב, Sekiya מאקי פסנתרן יפני, תזמורת איטלקית של La Cellorchestra ואחרים).

9. פסטיבל להקות פליז.

מיקום: סמטה מרכזית VDNH, השטח של “פארק של אמנות”, Prospekt מירה, החזקה 119.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 14:00 – 19:00.

ב -10 בספטמבר, בשעה 13:00, יתקיים פסטיבל “פליז פליז”, בו יבוצעו שלוש קבוצות מוסיקליות מיטביות על פי משתמשים באתר הרשמי של VDNKh ובמושבעים המוזמנים.

10. פסטיבל אמנות ויצירה תיאטרלית “אנשים בריאים”.

מיקום: פארק התרבות והמנוחה. גורקי, ul קרים ואל, 9.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר 13: 00-22: 30, 11 בספטמבר 13: 00-19: 00.

הפסטיבל החמישי יציג ביצועים: שחקנים אמני קרקס, לבושים לבנים לתאר אחד האלמנטים של טבע: שמים, ענן, שמש, כוכבים, ירח, וכו ההופעה הערבה של “אגדות של הרוח”, אשר ממומנת על ידי Bright אנשי פרויקט ואת תיאטרון הרחוב צרפתית .. Remue Ménage.

הפקות תיאטרליות

1. מופע תיאטרון מחול גזל.

מיקום: כיכר אדומה.

שעה ותאריך: 10 בספטמבר, 20: 00-23: 00.

אמנים מחול תיאטרון “Gzhel” יציג את הרעיון של מה ציור Zhostovo, Gzhel, Palekh ו Pavlovsky Posadskie דפוסי.

2. קומדיה דל ארטה ואודוויל.

מיקום: מוזיאון-ן “Kuskovo”, רחוב נוער, בית 2.

תאריך ושעה: 11 בספטמבר, 13: 00-16: 00.

במוזיאון “Kuskovo” אתה יכול לראות את הקומדיה דל ארטה. זהו שמו של תיאטרון הרחוב האיטלקי המסורתי, אשר מנגן את ההופעות עם מסכות במלוא אלתור.

3. “אנציקלופדיה של דרקונים”: מופע במיניבוס.

מיקום: פרק של מיטינו“, רחוב פניאגנסקאיה, בניין 16.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 12: 00-14: 00.

רק בתוך ואן על במה קטנה 50 ס”מ תיאטרון במוסקבה “הצל” ישחק “האנציקלופדיה של דרקונים”, במרכז הסיפור – הסיפור של סנט ג’ורג ‘ואת המראה של האצולה של מוסקבה.

4. תיאטרון במליה ברוניה.

מיקום: פרק של מיטינו, רחוב פניאגינסקאיה, בניין 16.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 14: 00-15: 00.

שחקני תיאטרון שבמלאיה ברונאיה (Dubakina קתרין, פאולין נקראסוב, קתרין Sedik ודמיטרי Guryanov) יציג הופעות של יצירות בוריס פסטרנק ומרינה צוטאיבה.

5. יום העיירה עם שחקן התיאטרון.

מקום: בריכות פטריארכאליות.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 16: 00-18: 00.

השחקנים של שחקן התיאטרון כמעט כל היום יראו את ההפקות הטובות ביותר של הופעות, לדקלם שירים ולשיר. האורח המרכזי של האירוע יהיה אמן העם של רוסיה גנאדי יוקטן, הידוע בסרט “האביב ברחוב Zarechnaya”.

6. רוק- n- רול תעלומה מן התיאטרון “APARTE”.

מיקום: Zelenograd, פארק ויקטורי.

תאריך ושעה: 11 בספטמבר, 14: 00-15: 00.

מוסקבה דרמה תיאטרון “APARTE” יציג קטעים מתוך המחזה “דלת”, המוקדש להיסטוריה של להקת הרוק הצעירה. כמו כן, האמנים יקראו את שיריהם של ולדימיר מיאקובסקי, סרגיי יסנין וויקטור צוי על מוסקווה.

קונצרטים

1. קונצרט חגיגי “פעם היו Muscovites”.

מקום: חלוצים ותלמידי בית ספר על שם גיידר, רחוב שקולובה, בניין 2, בניין 1.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 14: 00-19: 00.

המקהלה האקדמית של השיר הרוסי של המדינה הרוסית טלוויזיה מוסיקלית ומרכז רדיו בהנחייתו של מיקולה אזרוב יבצע שירים עממיים רוסיים ועובד מסרטים סובייטיים מפורסמים.

2. התוכנית המוסיקלית והפואטית של סדנת פומנקו.

מקום: בריכות פטריארכאליות.

תאריך ושעה: 11 בספטמבר, 13: 00-14: 00.

אמנים צעירים של סדנת פומנקו הכינו תוכנית מוסיקלית ופואטית, שמזימתה נשמרת בסוד.

3. קונצרט של התזמורת הקאמרית הקאמרית.

מיקום: Kuskovo Estate, רחוב נוער, בית 2.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 19: 00-20: 00.

בביתנים שונים של האחוזה תישמע המוסיקה הקאמרית הקלאסית של תזמורת הקרמלין בראשותו של רקלבסקי.

4. קונצרטים מוזיקליים בסוקולניקי.

מיקום: רחוב סוקולניצ’סקי ואל, החזקה 1.

תאריך ושעה: 10 בספטמבר, 13: 00-21: 00, 11 בספטמבר, 13: 00-18: 00.

10 ספטמבר צוות אינסטרומנטלי Kreda, זמרת הג ‘אז Alevtina Polyakova ואת הלהקה ג’ אז Real Jam יבצע. הערב יסתיים עם אורחים מיוחדים – שוויצרי אותנטי הלהקה אור זמרת צרפתית אלחנדרה Ribeira. ב -11 בספטמבר, האורחים יהיו מבודר על ידי דואט מחרוזת “Astoria” ואת קבוצת הקול “אקאפלה אקספרס”, הלהקה פליז מוסבראס. הערב יסתיים עם מוזיקאי התזמורת, אשר מכנים את הסגנון החדש שלהם.

5. קונצרט צדקה בגלריה שילוב.

מיקום: רחוב זנמנקה, בניין 3.

תאריך ושעה: 11 בספטמבר, 18: 00-20: 00.

האמנים של המרכז לאמנות ווקאלית ולנטינה לבקו יבצעו יצירות מופת של מלחינים רוסים וזרים.

Contents