אנו מזכירים לכם שכמעט כל התערוכות, הקונצרטים והלילות הסרטים חופשיים. הזמן הרשמי לפסטיבל הוא מ 18:00 עד חצות, אבל כמה תערוכות ירחיבו את עבודתם עד הבוקר המוקדמות.

לנוחיותנו, חילקנו את התוכנית שלנו לעשרה חלקים: אמנות קלאסית; אמנות עכשווית; אמנויות ומלאכות; ספרות, מוסיקה, תיאטרון; מדע וטכנולוגיה; היסטוריה; בתי גידול ופארקים; מדעי הטבע; בתי תרבות ואולמות תצוגה; שונות.

בכל קטע תוכל למצוא את רשימת המשתתפים של “הלילה של מוזיאונים” ואת התכנית המוצעת שלהם עם הזמן של פתיחה וסגירה, תיאור, מחיר הגבלת גיל לכניסה (אם לא בחינם).

לאן ללכת “מוזיאון לילה – 2016”:

אמנות קלאסית

אמנות עכשווית

אמנות דקורטיבית ויישומית

ספרות. מוסיקה. תיאטרון

מדע וטכנולוגיה

היסטוריה

מנזרים ופארקים

מדעי הטבע

בתי תרבות ואולמות תצוגה

אחר

1. אמנות קלאסית

1. גלריה טרטיאקוב על קרים ואל

Ul. קרים ואל, 10, מ ‘”Oktyabrskaya”, +7 (495) 953-33-75, tretyakovgallery.ru

18: 00-00: 00: “ליל קנדינסקי” (0+)

ביום שנת הגלריה וסילי קנדינסקי טרטיאקוב הכין פרויקט שכולל תערוכה מיצירות המופת הגדולה שני של האמן (יחד עם Hermitage), על שחרורו של מהדורה מיוחדת של חג תחת “הלילה מוטרף במוזיאון – 2016”. מרתון סיורים.

2. מדינת מוסקווה גלריית תמונות של אמן העם של ברית המועצות איליה גלזונוב

Ul. Volkhonka, 13, מ “Kropotkinskaya”, +7 (495) 691-93-78, glazunov-gallery.ru

18: 00-22: 00: סיור “רוסיה Ilya Glazunov” (6+)

18: 00-19: 15: “Kinoproby” (0+)

היכולת לנסות על סרט מועדף. מיקום: חצר הגלריה.

3. אולמות תצוגה במוסקבה. גלריה של המאה XXI

ul קרמנצ’וג, 22, שדרות סלביאנסקי, +7 (499) 445-16-50, vzmoscow.ru

19: 00-00: 00: “גורל האושר” (0+)

רטרו צילום מסיבה לרגל פתיחת התערוכה “אושר חסר תועלת”, אשר מוקדש להיסטוריה של ז ‘אנר צילום eponymous.

4. מוסקווה מדינת גלריית תמונות של אמן העם של ברית המועצות אלכסנדר שילוב

ul Znamenka, 5, מ “Borovitskaya”, +7 (495) 697-73-10, amshilov.ru

18: 00-00: 00: תערוכה של ציורים “יום הניצחון” (עד יום השנה ה 71 לניצחון במלחמה הפטריוטית הגדולה) (6+)

18: 00-00: 00: סיור בנושא “יצירתו של אמן העם של ברית המועצות א. שילוב” (6+)

19:00: ערב של מוסיקה אינסטרומנטלית (נבל קלטי, חליל). הופעה של אמנים אנסמבל אמבילה (6 +)

19:00; 21:00: טיול תימטי “עולם התיאטרון והקולנוע” (מוקדש לשנת הקולנוע). הם ידברו על הדימויים של שחקנים מפורסמים, במאינים ותסריטאים בעבודת המאסטר (6+)

20:00; 22:00: תימטית “היופי האמיתי לא צריך להיות מוכה על ידי חידוש … זה מספיק שזה יופי.” סקירה של הציורים הזכורים ביותר של הגלריה (6 +)

5. כל רוסי אמנות מחקר מרכז שיקום. אקדמיה א. גרבר

ul רדיו, 17/6, מ “Baumanskaya”, +7 (499) 763-37-36, grabar.ru

18: 00-19: 30: טיול לסדנה של שיקום רהיטים ופריטי עץ מעץ. 6+

עכשיו בתהליך של שיקום אתה יכול לראות יצירות משמורת המוזיאון “Kizhi”, המוזיאון “Ostafyevo”, המוזיאון, שמורת המוזיאון ד. Mendeleev and A.A. לחסום. שחזור מורכב של רהיטים מוחזק עבור המוזיאון “קרמלין Zaraisk”.

הקלטה ראשונית נדרשת.

6. המוזיאון הפטריארכלי של אמנות הכנסייה (כנסיית השתנות של קתדרלת ישו המושיע)

ul Volkhonka, 15, מ “Kropotkinskaya”, +7 (495) 637-28-47; +7 (495) 989-95-61, fxxc.ru

18: 00-00: 00: המוזיאון הפטריארכלי של האמנות הכנסייתית. היסטוריה של ציור איקונין (0+)

הליכה דרך התצוגה שבה מוצגים יצירות מופת ייחודיות של ציור איקוני של בתי ספר רוסיים, ביזנטיים, איטלקים-כרתים, יוונית ובלקנית.

רישום ראשוני בטלפון נדרש.

2. אמנות עכשווית

1. מרכז התערוכה “Manege”

Manezhnaya pl., 1, מ ‘”Okhotny ריאד”, +7 (495) 645-92-76, moscowmanege.ru

20: 00-00: 00: לילה במוזיאון (12+)

במשך כל הפעולה, “מאנז” יהפוך לפלטפורמה פעילה לאירועים תיאטרוניים, מוסיקליים וביצועיים. הכניסה חופשית.

2. מוזיאון ואדים סידור

Novogireevskaya ul., 37, p. 2, m. Perovo, +7 8 (925) 309-97-98, moscowmanege.ru

15.00-15.45: סיור של האמן ל Zinchenko על תערוכה זמנית ופגישה עם המשתתפים בתערוכה קבוצתית “Svetoslavila” (12+)

16: 00-17: 00:תמונה. בין המסמך לנושא האמנות “. מפגש של אמנים וצלמים א. גלדקוב, י ‘פלמין וו’ אפימוב (12+)

18: 00-19: 00: קונצרט של מוסיקה קלאסית “נשמע מחוץ לצבע” (12+)

20: 00-21: 00: טיולים לתערוכה המרכזית (12+)

3. מוזיאון מוסקווה לאמנות מודרנית (MMOMA)

Ermolaevsky per., 17, m. “Mayakovskaya”, +7 (495) 690-68-70, mmoma.ru

18: 00-00: 00: התערוכה הרטרוספקטיבית הראשונה של ויטה ביוייד “האהבה שלי היא לא זרזיף של עשן” (18+)

4. MMOMA

שדרת Tverskoy, 9, m. “Tverskaya”, +7 (495) 690-68-70, mmoma.ru

18: 00-00: 00: תערוכה “אמריקה בקומה אחת: המבוססת על אירועים אמיתיים”, המוקדש לטיול של איליה אילף ויבגני פטרוב. בתוך חודש XI הבינלאומי של צילום במוסקבה “PHOTOBIENNAL-2016” (0+)

22:00: סיור של תערוכה “אמריקה בקומה אחת: על סמך אירועים אמיתיים” עם אוצרת המדע של התערוכה מריה קוטובה (0+)

5. MMOMA

Gogolevsky Blvd, 10, m. “Kropotkinskaya”, +7 (495) 690-68-70, mmoma.ru

18: 00-00: 00: לפתוח את התערוכה של יצירות נבחרות מתוך אוסף של ולדימיר Ovcharenko “בורש ושמפניה” ותערוכה אישית “Samara. בכל מקום אחר. רוסיה ביצירותיו של יורי פיליפוב “(0+)

19: 00-21: 00: מסע מיוחד של יגור קוסלב על התערוכה “בורש ושמפניה” (0+)

6. MMOMA

ul Bolshaya Gruzinskaya, 15, מ ‘”Belorusskaya” (טבעת הטבעת), +7 (495) 231-44-06, mmoma.ru

18: 00-00: 00: תערוכת “צורב צרטלי. אוסף עבודות »(0+)

19:00; 21:00: סיור סיור בחשיפה קבועה (0+)

7. MMOMA

ul פטרובקה, 25, מ Chekhovskaya, +7 (499) 261-71-09, mmoma.ru

18: 00-00: 00: פעולה מיוחדת “קולנוע חי”. שחקני התיאטרון חיים בקול קלאסי של הקולנוע הרוסי השקט (0+)

8. מוזיאון לאמנות עכשווית “מוסך”

ul קרימסקי ואל, 9, עמ ’32 (פארק גורקי), מ “פארק התרבות”; מ ‘”Oktyabrskaya”, +7 (495) 645-05-20, garagemca.org

11: 00-00: 11: יום ולילה ב “מוסך”

כיתת אמן של האמן ראשיד ג’ונסון, שיחה פומבית של ראשיד ג’ונסון והאוצר הראשי של המוזיאון קית פאול. פעילויות מצוות הנוער במוזיאון “מוסך”. סדנאות פתוחות לכל המשפחה. עיר הוגן “שוק למבדה”. במוזיאון ישנן ארבע תערוכות, שהכניסה אליו היא 400 רובל. עבור אירועים אחרים, הכניסה חופשית (0+)

9. המרכז הלאומי לאמנויות עכשוויות (NCCA)

זואולוגי str., 13, מ Barrikadnaya, +7 (499) 254-84-92, ncca.ru

12: 00-01.00: “חדשנות 2015”. תערוכת עבודות המועמדים בתחרות X-All רוסית בתחום האמנות החזותית העכשווית (12+)

18: 00-00: 00: הפעולה “אוסף פתוח”. טיול על תצוגת מחסנים. יש צורך ברישום מוקדם (12+)

19: 00-20: 30: פסנתר קונצרט פסנתרנית (12+)

20: 30-21: 00; 21: 30-22: 00: המציג את סרטיו התיעודיים של ליאוניד אימנוב מתוך הסדרה “גיבורים קטנים” (12+)

21: 00-21: 30: קונצרט של האנסמבל “בית הספר / סקולה צוות” (12+)

22: 00-22: 30: הופעה של יורי שבדוב (12+)

22: 30-23: 00: הביצועים של ג ‘ק ג’ ק (12 +)

23: 00-01: 00: תערוכת קולנוע “מחול בקולנוע העולמי” (12+)

10. מוזיאון לאמנות מולטימדיה

ul Ostozhenka, 16, תחנת המטרו Kropotkinskaya, +7 (495) 637-11-00, mamm-mdf.ru

18: 00-00: 00: תערוכה “מרחב הרוסי”. הוא מתוזמן לרגל יום השנה ה -55 לטיסת החלל המאוישת הראשונה. אחת התערוכות הבהירות ביותר בתערוכה תהיה הרכב היורד של החללית “ווסטוק -1”, בה ירד יורי גגרין ממסלולו. התערוכה תעזוב תחילה את השטח של המוזיאון של רוקט וחלל Corporation Energia (12 +)

11. מוסקווה מוזיאון המדינה “בית של בורגנוב”

Bolshaya Afanasyevsky לכל, 15, עמ ‘9, תחנת המטרו Kropotkinskaya, +7 (495) 695-04-29, burganov.ru

11: 00-00: 00: תערוכות במוזיאון. “ריאליזם קסום של אלכסנדר בורגנוב”, בגלריה מעוצבת “פגסוס” ובאוויר הפתוח; “סגנון חמור: דימוי ומיתוס”; “אמנים צעירים של מדינות חבר העמים, חלק 2”; “מופעים פוליפוניים של ג’וליה סמולנקובה”, “פנטזיות מוסיקליות של אלכסנדר בורגנוב” ותערוכה של יצירת מופת אחת “חרב חד-קרן” (6+)

13:00; 17:00: סיור במוזיאון בורגנוב (6+)

18:00: כיתת אמן של האמן הלאומי של רוסיה. אלכסנדר בורגנוב יספר לכם כיצד לפסל פסלים, ובזמן אמת ליצור יצירה פיסולית חדשה (12+)

18: 00-20: 00: “רוקדים במוזיאון”. סטודיו דאנס “ארגנטום” יציג תוכנית רב-ז’אנרית של מחול מודרני לכל הטעמים וההעדפות (6+)

19: 00-21: 00: קונצרט “טנגו. סיפורים שנאמרו על ידי הריקוד “(12+)

14: 00-17: 00: תוכנית לילדים “צעדים ראשונים”. ביצועים של בתי בובות לילדים במוסקבה ובאזור מוסקווה (6+)

12. אגודת האמנים של רוסיה

ul Begovaya, 7/9, מ “Begovaya”, +7 (926) 247-71-57, shr.su

18: 00-00: 00: טיול לתערוכה האישית ל ‘צ’רסקאיה “קסמי מוסקבה”. התערוכה מציגה נופים של הארכיטקטורה ההיסטורית של מוסקבה. משתתפי החיפוש אחר ציורים, חידונים המבוססים על audioguide יקבלו כרזות של יצירות עם חתימת המחבר (0+)

תערוכה “נושאי תשוקה וחסרות בית”. דיוקנאות של רעיות וחברות של אמנים (קומה 1 של אולם התערוכה של איגוד האמנים המוסקבה) (18+)

13. המכון לאמנות רוסית רוסיסטית

ul Derbenevskaya, 7, עמ ’31, מ “Paveletskaya”, +7 (495) 276-12-12, rusrealart.ru

13: 00-00: 00: “כמו בסרט” (6+)

טיולים, כיתות אמן והרצאות המוקדשות לשנת הקולנוע. על הקישורים האינטראקציה של הקולנוע והאמנות יגידו מבקרי האמנות המבקרים האמנות. על כיתות הורים הורים, מבוגרים וילדים יכולים ללמוד את הטכנולוגיה של הירי להפסיק תנועה. בדיקה עצמית של חשיפה קבועה. לחקור עם הפרסים מהמוזיאון.

14. מרכז תעשיות יצירתי “מפעל”

Perevedenovsky per., 18, m. “Baumanskaya”, +7 (926) 916-96-83, fabrikacci.ru

18: 00-00: 00: “לילה במוזיאון” במפעל (6+)

16: 00-00: 00: הספר הוגן Ad Marginem. פאוול גרישין “מוות בקרח” (סדנאות במפעל). אלכסנדר Kutovoi “Metamehanika”. “סוגר. אמצעים אדומים »קישן מונרו (קשן מונרו). סגירה. סדנה של Longboard FlyWood (6 +)

19: 00-00: 00: פתיחת תערוכות “כניסה ופתרון”; נטליה אלכסנדר, אלכסנדר Eremin, ויקטוריה Malkova ו Pauline Moskvin (סדנאות במפעל); אלכסנדר Konoplev “פלוס לעיצוב.” פסטיבל הקומיקס. ערב של storyboards (כיתת אמן) ב “חנות אנימציה” (6 +)

21: 00-00: 00: “אמן בפועל בחלל האופרות”. תוכנית וידאו (“שלבים”). “מוסיקה על הרמפה”. קו שני. הופעות של אנימציה לנייר (6+)

15. הסוכנות. ארט Ru

Ozerkovskaya nab., 26, מ Novokuznetskaya, +7 (977) 807-97-20, agencyart.ru

21:00: טבע האור (0+)

תערוכה של יצירות חדשות של אמן בן המאה השבעים ויקטור סדוב. הקרנת הסרט של הסרט בבימויו של סטפן קוטר “BBC: אור וחושך” (BBC: Light and Dark), 2013

16. מוזיאון AZ

רחוב Tverskaya-Yamskaya 2-ND, 20-22, m. “Mayakovskaya”, +7 (495) 730-55-26, museum-az.ru

12: 00-23: 00: תערוכה “יפהפיות של מאות שנים” (6+)

20: 00-23: 00: המופע של סדרת ה- ISO על תערוכות קודמות של מוזיאון א.ז. (6+)

17. גלריית המדינה על סוליאנקה

ul Solyanka, 1/2, page 2, m. “Kitay-Gorod”, +7 (495) 621-55-72, solyanka.org

18: 00-00: 00: “מוזיאון לילה באקדמיה למוסיקה של אנדלוזיה”. תוכנית ללא הפסקה של מיטב הקולנוע הרוסי סוריאליסטי החוץ (16 +)

21: 00-23: 00: בחלל סול – הופעות-פרשנויות לסרטים “כלב אנדלוסי” ו”בלט מכני “בביצוע תיאטרון התיאטרון והמחול של תיאטרון פומה. תזמן את הסרטים באתר (16+)

3. אמנות דקורטיבית ויישומית

1. המוזיאון הממלכתי לאמנות המזרח

שדרת ניקיצקי, 12a, מ ‘”Arbatskaya” (Arbat-Pokrovskaya), +7 (495) 691-49-66, orientmuseum.ru

18: 00-00: 00: תערוכת צילומים “לילה”. תערוכת מיניאטורות של בית הספר לציור מוגולי “באבור-נמה” (0+)

2. המוזיאון הממלכתי לאמנות המזרח

שדרת העולם, 119, All-Russian Exhibition Center, ביתן מס ’13, “VDNH”, +7 (495) 691-82-19, orientmuseum.ru

18: 00-00: 00: תערוכת “קסם של אפריקה” (0+)

תערוכת מולטימדיה “ניקולס רוריץ ‘. כוח האור »(12+)

3. מוזיאון VA. טרופינין

Shchetininsky per., 10, עמ ‘1, פוליאנקה, +7 (495) 959-11-03, museum-tropinina.ru

18:30; 19:30; 20:30: כיתת אמן על הציור של מוצרי חימר “חי חי”. הכרטיס עולה 100 רובל. (0+)

20:00: הרצאה “מוזיאונים בלתי צפויים” על מוזיאונים בעולם הממוקמים במקומות יוצאי דופן ובלתי צפויים (6+)

21:00; 22:00: הכיבוש “תלבושת עממית בעבודות של VA. טרופינין “. סיפור על המאפיינים האתניים של תלבושת עממית (6+)

21: 30-22: 30: מחזור “קרנות פתוחות”. שיעור המוקדש לאמנים איטלקים לא מוכרים ומפורסמים שעבדו במוסקבה. דמי הכניסה משולמת, מחיר הכרטיס הוא 500 רובל. (18+)

18:00; 21:00: תוכנית לילדים “כלי בית של המאה ה XIX” (0+)

25 מהסרטים שלנו שמומלץ לצפות בהם בארה”ב
  • למידע נוסף

4. מוזיאון לובוק רוסי ואמנות נאיבית

גולובין קטן, 10, מ ‘”בריכות נקיות”, +7 (495) 608-51-83, naive-museum.ru

18: 00-19: 40: קונצרט “שירים וסיפורים של הצפון הרוסי”. מוסיקה ושירים, שירים עממיים, אגדות של הצפון הרוסי, בביצוע ד ‘איברהימוב וצוותו (6+)

5. מוזיאון לובוק רוסי ואמנות נאיבית

Allied Ave, 15a, m. Novogireevo, +7 (495) 608-51-83, naive-museum.ru

12: 00-00: 00: תערוכה רטרוספקטיבית של יצירתיות של האמנית מוסקבה אלנה Goncharevich. תערוכה של ציור נאיבי בפארק ארט-נאיב, המתוזמן לחגיגת יום הניצחון ו -75 שנה לקרב מוסקווה (0+)

6. מוזיאון לובוק רוסי ואמנות נאיבית (ART-Izmailovo)

Izmaylovskiy שדרה, 30, תחנת המטרו “Pervomaiskaya”, +7 (495) 608-51-83, naive-museum.ru

12: 00-00: 00: בדיקה עצמאית של תערוכות של ציורים בסגנון של אמנים נאיביים אנדרו קובלב, ולדימיר טניג ‘ין, אולגה Frantzkevich ואלכסנדר של ירדן (6 +)

צפה מגובה: פנורמה של מוסקבה
  • למידע נוסף

7. DK “אדריכלים”

ul Big Sadovaya, 10, m. “Mayakovskaya”, +7 (499) 141-45-21, zodchie.ru

19: 00-21: 00: כיתת אמן על קולאז ‘(6+)

4. ספרות. מוסיקה. תיאטרון

4.1. בתי ספר למוסיקה לילדים

1. בית הספר למוסיקה לילדים № 71

Panfilovsky Ave, 24, m. “Rechnoy Vokzal”, +7 (968) 044-25-00, 71.music.mos.ru

18: 00-19: 45: קונצרט כוריאוגרפי “ריקוד הוא מוסיקה חיה”. ביצוע האנסמבל הכוריאוגרפי “ריי של השמש” (6+)

20: 00-21: 00: הרצאה “מקדשים יוצאי דופן במוסקבה” (12+)

20: 00-22: 00: מרתון של כיתות אמן: “אוזל בטיק”; “מאי יום” היא שיטה מפורשת של יצירת סקיצה אביב בטכניקות של “א פרימה” ו “רטוב”; מעמד הורים על יצירת תסרוקות המבוססות על אריגה (6 +)

2. בית הספר למוסיקה לילדים. M. מוסורגסקי

עיר Zelenograd, st. נוער, 7, מ “נהר תחנת”, +7 (915) 246-66-52, musorgskiy.music.mos.ru

18:00; 18:20; 19:40: “מוסורגסקי ובני דורו”. טיול למוזיאון בית הספר מ. מוסורגסקי. סיפור על חייו ועבודתו של המלחין ובני זמנו (6+)

18: 30-19: 30: “מוסיקה לכל העונות”. נאומים של מורים צעירים בבית הספר, תלמידים לשעבר (6+)

3. בית הספר למוסיקה לילדים. A.S. ארנסקי

ul פדור Poletaeva, 20, בניין. 2, עמ ‘1, “קוזמינקי”, +7 (499) 172-79-22, arenskiy.music.mos.ru

18: 00-19: 00: “מוסיקה רוסית של XIX המנוח – בתחילת המאה XX.” טיול למוזיאון בית הספר, המוקדש ליום השנה ה 155 של א.ס. ארנסקי. קונצרט של תלמידים ומורים (6+)

מדענים: מוסיקה חיה מצילה מתח
  • למידע נוסף

4. בית הספר למוסיקה לילדים. F.I. צ’אליאפין

שדרות סולנטסבסקי, 9, מ “דרום מערב”, +7 (495) 435-01-33, shalyapin.music.mos.ru

18: 00-19: 00: אגדה מוסיקלית “Thumbelina”

מפגש יצירתי עם במאי הסרט, מנהל הפסטיבל של תיאטרונים ארציים “מוסקווה – עיר העולם” Fedorchenko וצפייה בסרט התיעודי שיצרה על F.I. Chaliapin “רוסיה אני חולם על נדיר” (6 +)

5. בית הספר למוסיקה לילדים. K.N. Igumnov

ul Pokrovka, 39, עמ ‘3, תחנת מטרו “Kitay-Gorod”, +7 (495) 917-56-77, igumnov.music.mos.ru

14: 00-16: 00: “קונסטנטין איגמנוב: אקורדים של החיים”. סיור במוזיאון הפסנתרן. סרט ביוגרפי. קונצרט של מוסיקאים צעירים (6+)

6. בית הספר למוסיקה לילדים. VY שבלינה

Borisov צפוי, 12, בניין. 2, m. “Domodedovo”, +7 (495) 394-23-22, schebalin.music.mos.ru

17: 00-18: 00: קונצרט של בוגרים במסגרת פרויקט שבלינסקי (12+)

7. בית הספר למוסיקה לילדים. N.P. אוסיפובה

פרוספקט מירה, 71, עמ ‘3, מ’ Prospekt מירה, osipov.music.mos.ru

18:00: קונצרט-הרצאה “סרט זיכרון: קולנוע ומוסיקה בתקופת המלחמה” (12+)

Balerinas, שהתפרסם לאחר שעזב את Bolshoi
  • למידע נוסף

8. בית הספר למוסיקה לילדים. G.V. סוירידוב

ul החל, 10, m. “Medvedkovo”, +7 (495) 475-68-00, sviridov.music.mos.ru

19:30: קונצרט הספר. “סופת שלג” A.S. פושקין עם איורים מוסיקליים G.V. סוירידוב. הפעולה יהיה לקשט את עריכת מדיה (6 +)

שדיים עירומים וכמרים: איך הכוכבים הבחינו עצמם בקאן-2016
  • למידע נוסף

4.2. בית הספר לאמנות

9. בית הספר לאמנויות לילדים. I.S. קוזלובסקי

ul Krylatskaya, 23, בניין. 2, מ “Krylatskoe”, +7 (495) 415-12-26, kozlovskiy.arts.mos.ru

13: 00-14: 30: קונצרט של מוסיקה ווקאלית “קולות אביב” (6+)

10. בית הספר לאמנות לילדים № 17

היישוב העירוני של קוטקובו, ג. אברמסטבו Str. מוזיאון, 1, מ ‘”קומסומולסקאיה”, +7 (495) 486-57-51, 17.arts.mos.ru

16:00: “לילה במוזיאון אברמצא”. על שטח המוזיאון-עתודה יתקיימו מופעים תיאטרליים וקונצרט של תלמידי מחלקות המוסיקה של בית הספר № 17 (0+)

12. בית הספר לאמנויות לילדים. S.T. ריכטר

ul Kantemirovskaya, 20, בניין. 5, מ “Kantemirovskaya”, +7 (499) 324-10-06, richter.arts.mos.ru

18: 00-20: 00: טיול “מוזיאון החיים הרוסיים ברוסיה בציור ובקולנוע”. חושף את הקשר בין המוזיאון לקולנוע כאפוטרופוס של ראיות דוקומנטריות לעידן אחר (12+)

13. בית הספר לאמנויות לילדים. A.S. דרגומייז’סקי

שדרת ניקיצקי, 7a, מ “Arbatskaya” (Arbat-Pokrovskaya שורה), +7 (495) 695-92-56, dargomizhskiy.arts.mos.ru

18: 00-00: 00: קונצרט כינור של בוגרי בית הספר (0+)

4.3. ספריות וחנויות ספרים

14. חנות ספרים “מוסקווה” על Vozdvizhenka

ul Vozdvizhenka, 4/7, עמ ‘1, מ’ “הספרייה של. לנינה », +7 (495) 212-22-08, moscowbooks.ru

20:00: “ספר נדודי שינה – 2016”. אולימפיאדת הספר הראשון – לאוהבי הספרים הספורטיביים ביותר ולספורטאים המוכרים ביותר. טורניר פואטי על שם ליאפיס-טרוצקי, וכן הופעות הדגמה של סופרים בני זמננו. כל המשתתפים יתקבלו בברכה (0+)

15. ספריית הילדים מס ‘128 – מרכז תרבות שולוחוב; ספריה מס ‘127

רחוב 8. Tekstilshchikov, 14, מ “Tekstilshchiki”, +7 (499) 179-11-01; +7 (499) 179-49-13, cbsuvao.ru

19: 00-21: 00: לילה במוזיאון “מקור יליד”. התוכנית לפיתוח המוזיאון “אתה לא תדע את העולם בלי לדעת את האזור שלך”. תוכנית תימטית “סרט המעבר למוזיאון MA. שולוחוב “. משימות, מפגשים מעניינים, כיתות אמן (6 +)

16. ספריה מס ‘180

ul Profsoyuznaya, 92, m. “Belyaevo”, +7 (916) 436-72-12, cbsuzao.ru

18: 00-00: 00: “ארץ הפילוסופים” מאת אנדריי פלטונוב. מפגש עם קבוצת פלטונוב של המכון לספרות עולמית של האקדמיה הרוסית למדעים. מפגש עם שחקני התיאטרון, א ‘טאבקוב, שעסקו בהצגה על סמך סיפורם של מפליטי אפיפנוב. פתיחת התערוכה “האיש האינטימי” מאת נטליה קונשינה, מאיירת יצירתיות אנדריי פלטונוב (12+)

17. ספריית האמנויות. A.L בוגוליובוב

ul Sushchevskaya, 14, מ Novoslobodskaya, +7 (495) 609-29-35, bogolublib.ru

18: 00-20: 00: “הרמוניה של ערב”. קונצרט של מוסיקה קאמרית בחדר האח של הספרייה (18+)

18. ספרייה № 225

ul Mnevniki, 10, בניין. 1, מ “Polezhaevskaya”, +7 (499) 946-72-91, szao-cbs.ru

18: 00-22: 00: “עולם פתוח לכל”. טיול סמלי למוזיאונים מעניינים במוסקבה. בעמדות שונות בספרייה ניתן למצוא מידע מעניין על אחד המוזיאונים במוסקבה, לקחת חלק בחידון, בכיתה אמן או תחרות אחרת המוקדש למוזיאון זה (6 +)

19. ספריית קריאת משפחה מס ‘239

ul Rodionovskaya, 9, m. Planernaya, +7 (499) 501-22-06, szao-cbs.ru

18: 00-19: 00: תחרותי-משחק “קולנוע מתחיל בספר” (6+)

20. ספריה מס ‘243

ul האקדמיה Bochvar, 2, מ “Schukinskaya”, +7 (499) 193-54-92, szao-cbs.ru

18: 00-22: 00: קונצרט “מיהרתי לאסוף בזיכרונות ובמעשים”. מוקדש ל. ורטינסקי וורה הקרה. יהיה רטרוספקטיבה של הסרטים “שתוק, עצוב, שקט” ו “עבד של אהבה”; התערוכה הספרית של ספרי בראשית המאה העשרים. שירים של משוררי עידן הכסף יבוצעו (6+)

21. ספריה מס ‘245

ul Berzarina, 6, בניין. 1, m. “מוט Oktyabrskoe”, +7 (499) 193-34-03, szao-cbs.ru

19: 00-21: 30: מסע ספרותי ואמנותי “חטיפה מסתורית במוזיאון” (0+)

22. ספריה מס ‘246

ul מרשל קונייב, 16, מ ‘”עמוד אוטיברסקה”, +7 (499) 194-49-96, szao-cbs.ru

18: 00-22: 00: “עולם הקולנוע – עולם התחושות!”. סולן תאטרון “אימפרומפו” אולגה זבורטסה. הרצאה על מוזיאוני הקולנוע במוסקבה וסנט פטרבורג. חידון על הסרטים “עצור, מסגרת!”. הפגנת קטעים מתוך הסרט “לילה במוזיאון” (0+)

4.4. מוזיאונים

23. מוזיאון החוברת הספרית והמיניאטורה של מוסקבה

ul Pushechnaya, 7/5, page 2, m. “קוזנצקי מוסט”, +7 (495) 621-82-21, knigoluby.ru

17:00; 19:00; 20:00; 21:00; 22:00: טיול לתערוכות “כרטיס ברכה לפסחא” ו- “700 שנים של רובל – המטבע והסמל העיקריים של רוסיה” (6+)

17: 00-18: 00: הרצאה “תולדות הספר הרוסי לשעבר” (6+)

24. בית הרוסים בחו”ל אותם. אלכסנדר סולז’ניצין

ul Redishchevskaya תחתון, 2, מ “Taganskaya” (טבעת הקו), +7 (495) 915-10-80, bfrz.ru

13: 00-18: 00: הקרנת סרטים: “גאיטו גזדנוב. הדרך אל האור “; “יעקובלב ושוכב. הארלקין ופירו; “יבגני צ’ריקוב. גלות הארץ הרוסית “(12+)

18: 00-20: 00: הערב היצירתי של המשורר, הזקן של הזרים הרוסים ויקטור לאונידוב (12+)

20: 00-00: 00: ערב מוסיקלי. I.-S. באך “הסיפור הקדוש”. פרלודים ופוגות מהכרך הראשון של פסנתר “טוב מזג”. בהופעה של גלב דוידוב (12+)

25. מוזיאון הנצחה של א.נ. סקריבין

ב Nicolopeskovskiy per., 11, מ “Smolenskaya”, מ “Arbatskaya”, +7 (499) 241-19-01, anscriabin.ru

18: 00-20: 00: קונצרט של פסנתרן Vazgen Vartanian. יבוצעו שירי מלחינים מהמאות ה -19 וה -20 (0+)

18: 00-00: 00: טיולים לתערוכות “. סקריבין והמוזיאון שלו “ו”שיר מאי” (נופים ציוריים של אחוזות רוסיות עתיקות) (0+)

20: 30-22: 00: הקונצרט שלי ג’אז (0+)

23: 00-02: 00: פרויקט מולטימדיה אינטראקטיבי “מוסיקה / אור / צבע” (0+)

26. מוזיאון ספרות מוסקבה-מרכז ק. פאוסטובסקי

ul Kuzminskaya, 8, מ “קוזמינקי”, 8 (499) 172-77-91, mirpaustowskogo.ru

18:00; 19:00; 20:00; 21:00; 22:00: הצגת פרויקט התערוכה “רבותי-אולם התעמלות”, המוקדש לרגל 125 שנה להולדתו של מ. בולגקוב. יחד עם אוצרי התערוכה, האורחים יטיילו לאורך הרחובות והשדרות המפורסמים (12+)

27. המוזיאון הממלכתי של V.V. מיאקובסקי

ul Ashenvaya, 34, בניין. 4 (ספריה מס ‘149), תחנת מטרו “Krasnogvardeyskaya”, +7 (495) 399-35-02, mayakovsky.museum

18: 00-22: 00: הרצאה “מיאקובסקי והקולנוע של שנות העשרים”. ההרצאה מלווה בהקרנת הסרט “הגברת הצעירה והוליגאן” (1918), על פי התרחיש של V.V. מיאקובסקי, בתפקיד הראשי – המשורר עצמו (12 +)

28. המוזיאון הממלכתי של V.V. מיאקובסקי

ul Ak. Millionschikov, 35, בניין. 5 (גלריה “על Kashirke”), מ ‘. “Kashirskaya” (קו Zamoskvoretskaya) 7 (499) 612-11-61, mayakovsky.museum

18: 00-23: 00: התערוכה “מעצב פרסום: מיאקובסקי – רודצ’נקו” (12+)

19: 00-21: 30: ערב ספרותי ופואטי מה השעה? (12+)

21: 30-23: 00: מפגש עם במאי קולנוע ס Tyutin והצגה של סרטים מתוך הסדרה “כוכבים של אוונגרד” (סרטים קצרים, “סרגיי אייזנשטיין – הקולנוע האדריכל” ו “האוונגרד הרוסי של אמזון”) (12+)

אהבה לכל הגילאים: המוזה של סופרים רוסים
  • למידע נוסף

29. מוזיאון מוסקבה הממלכתי של ש. יסנין

ב Strochenovsky per., 24, עמ ‘2, מ’ “Serpukhovskaya”, +7 (495) 954-97-64, esenin-museum.ru

18: 00-00: 00: בדיקה עצמאית של תצוגת הזיכרון של המוזיאון (12+)

18: 00-21: 00: תוכנית קונצרט במסגרת הענקת זוכי התחרות של מתרגמים של ש. יסנין. קטעים ממחזה “סרגיי ואיזדורה” וביצוע האמן של התיאטרון הקאמרי “מונולוגיה” ו ‘גריגוריב (12+)

21: 00-23: 00: תוכנית טיולים על התצוגה של המוזיאון מלווה מדריך אודיו (12 +)

22: 00-23: 30: תערוכת יחיד “אסנין זיו” (12+)

30. מוזיאון מוסקבה הממלכתי של ש. יסנין

ul Klyazminskaya, 21, בניין. 2, m. “Altufevo”, +7 (495) 691-93-78, esenin-museum.ru

18: 00-21: 00: טיול סביב התערוכה. היכרות עם תערוכת התערוכה של המוזיאון בהפגנת חומרי וידאו (12+)

31. מרכז התרבות “בית-מוזיאון של מרינה Tsvetaeva”

Borisoglebsky per., 6, עמ ‘1, “Arbatskaya”, +7 (495) 695-35-43, dommuseum.ru

18: 00-00: 00: בדיקה עצמאית של תצוגת הזיכרון. הכניסה חופשית (6+)

18: 00-19: 00: קונצרט של האנסמבל של המוזיקה הקדושה “Blagovest”. הכניסה חופשית (6+)

20: 00-21: 00: “תשעה מכתבים”. יש צורך ברישום מוקדם (12+)

21: 30-23: 30: הקולנוע “מרינה צבטבה הוא סרטן”, אוצר – א. קורקינה. צפייה בסרט “M” הוא רוצח. ” הכניסה חופשית (12+)

00: 00-01: 00: בלעדי “שיחה לילה”. יש צורך ברישום מוקדם (18+)

20 סרטים אהובים של מורי VGIK
  • למידע נוסף

32. מוזיאון הקולנוע

ul Fadeeva, 4, שלב פתוח של המוזיאון המרכזי של המוזיקה התרבותית, תחנת הרכבת התחתית Mayakovskaya, +7 (903) 726-23-55, museikino.ru

21: 00-23: 00: קולנוע: “אייזנשטיין, פרוקופייב ונבסקי. טריו גדול. ההיסטוריה של יצירת יצירת מופת “. הסינמטית מילנה מוסינה תדבר על המוסיקה של C.C. פרוקופייב בסרט SM. אייזנשטיין “אלכסנדר נבסקי” (12+)

33. בית N.V. גוגול – מוזיאון זיכרון וספריה מדעית

br Nikitskiy, 7 א, מ. “Arbatskaja” (פוקרובסקאיה Arbatsko-קו) 7 (495) 695-75-47, domgogolya.ru

20:00: טיול על התערוכה “N.V. גוגול. נשמות מתות. הנשמה חיה “(6+)

20:00: ביצועים “מסע לתוך מצחיק.” קומדיה (12+)

18:00: “יצירות מופת של מוסיקה קאמרית: מבטהובן לגריג” (6+)

18.00: טיול על תערוכה “גוגול במוסקבה” (6+)

22.00: טיול על התערוכה “N.V. גוגול. המסתורין של הבית על שדרות ניקיצקי »(6 +)

34. בית ויסוצקי על טגנקה

ul Vysotsky, 3, עמ ‘1, מ “Taganskaya”, +7 (495) 915-75-78, visotsky.ru

18:30; 20:00; 21:30: טיול “ולדימיר ויסוצקי. החיים ויצירתיות. 1938-1980 “. סיור סביב אולמות התערוכה “אני הכל באור, נגיש לכל העיניים” ו “המסלול שלי” (12 +)

18: 00-00: 00: תערוכת האמנות של אנדריי קובלבסקי “Lyrics of Russian Nature” (12+)

22:00: יצירה מוזיקלית ופיוטית “החיים זורמים בין אצבעותיך …” על פי שירתו של ויסוצקי בביצוע תלמידי השנה השלישית בבית הספר למוסיקה לאמנות במוסקבה. A.L צ’כוב. יש צורך ברישום מוקדם (12+)

35. המוזיאון הממלכתי – המרכז ההומניטרי “Preodolenie” אותם. N.A. אוסטרובסקי

ul Tverskaya, 14, m. Pushkinskaya, +7 (495) 629-31-34, museumpreod.ru

18: 00-19: 00: קונצרט “על גלי המוסיקה הקלאסית” (6+)

19:00; 20:00; 21:00: סיור עם כיסויי העיניים “תמיד יש יום אחרי לילה!”. הפעולה הינה בעלת אופי מחקרי והיא נדרשת למצוא את השיטות המתאימות ביותר לעבודה עם לקויי ראייה וקויי ראייה למוזיאון (12+)

19:30: הפגנה של הסרט “איך פלדה היה מזג” (ל 115 יום של מ Donskoy) (12 +)

22: 00-23: 00: קונצרט “שיר אביב” (12+)

36. המוזיאון הממלכתי של אס. פושקין

ul Prechistenka, 12/2, תחנת המטרו “Kropotkinskaya”, +7 (495) 637-56-74, pushkinmuseum.ru

19: 00-22: 00: “צלילי מסך מועדפים”. בהופעה של להקת הפליז של מדינת רוסיה עבודותיו של ג ‘. Sviridov, A.I. Khachaturyan, A.P. פטרובה, נ. תיאולוגי, מ. Tariverdiyeva ומלחינים אחרים (6 +)

22.00-23.00: הקונצרט של האנסמבל “סרנדה”. התוכנית “דיסורטיקה מוזיקלית” (6+)

37. המוזיאון המרכזי לתרבות מוזיקלית. M. גלינקה

ul Fadeeva, 4, תחנת מטרו מאיאקובסקאיה, +7 (495) 739-62-26, glinka.museum

18: 00-00: 00: תוכניות מיוחדות במוזיאון ועל הקרקע בקיץ “תחת השמים הפתוחים”. תערוכות “כלי נגינה של האומות של העולם”; “מי חידש את הקולות …” (לרגל יום השנה ה -80 לסויוזמונטפילם); הפעל ימאהה; “SOUNDS” (דמי כניסה). הרצאות-הפגנות בחדר הקריאה של המוזיאון. סדרת קונצרטים המוקדשת השנה של פרוקופייב ברוסית: “פרוקופייב וג’אז”, “פרוקופייב מלך מכשירים”, “פרוקופייב 125”. פרומו גרסה של הפסטיבל הרביעי של פסקולים “Kinozvuk”. ביצועי פואטי ג’אז “אהבה” עם פוסטרים על השיר מאת ולדימיר מיאקובסקי (+0)

38. מוזיאון הרמוניקה הרוסית א ‘מירק

ul 2-ya Tverskaya-Yamskaya, 18, מטרו Mayakovskaya, +7 (499) 251-72-89, mosmuseum.ru

18: 00-22: 00: “לילה במוזיאון”. בדיקה עצמית של חשיפה קבועה. קונצרט של זוכי תחרויות בינלאומיות, אקורדיון וווירטואוזים (0+)

39. מוזיאון ס”ס. פרוקופייב.

קמרגרסקי לכל, 6, מ ‘Okhotny ריאד; מ ‘”תיאטרלי”, +7 (495) 692-05-67, גלינקה. מוזיאון

18: 00-00: 00: “שנת פרוקופייב ברוסיה”. תערוכה “שיטת פרוקופייב”. הבכורה של התוכנית “הגדול הוא קרוב! / Prokofiev 125”. קונצרט “פרוקופייב. לפני ואחרי “. ביצועים “Prokofiev. שטח הצליל “. הליכה בעקבות הולכי רגל “בעקבות מסלולי סרגיי פרוקופייב” (תיאטרון בולשוי, מוסקווה, תיאטרון, מטרופול, קמרגרסקי ליין). קונצרטים מסוימים דורשים הרשמה מראש (6 +)

40. זיכרון הנצחה של FI. צ’אליאפין

שדרת נובינסקי, 25-27, בריקדנאיה, +7 (495) 605-62-36, glinka.museum

18: 00-23: 00: צפייה עצמאית בתערוכות “תמונות של הבמה” (סקיצות של תפאורה ותלבושות); “קאליאפין. דפי חיים על נובינסקי “; “פדור Chalypin ו בוריס Khristov. אגדות המאה העשרים “; “דמיינתי את דון קישוט …” (לרגל יום השנה ה -400 למותו של מיגל דה סרוונטס).

18: 00-19: 00: מראה את הסרט “Chaliapin ו Prokofiev. פגישות פאריס “.

18: 00-19: 00; 21: 00-22: 00: סיור סיור “Chaliapin בכל עת”.

19: 00-20: 00: קונצרט “שירי סרטים סובייטים”.

22: 00-23: 00: “קונצרט לשנת ש ‘פרוקופייב ברוסיה”.

קונצרטים דורשים הרשמה מראש (6 +)

41. מוזיאון-דירה של NS. Golovanov

בריוסוב לכל, 7, דירה. 10, m. “Tverskaya”, +7 (495) 629-70-83, glinka.museum

18: 00-21: 00: בדיקה עצמאית של התערוכה “מוזיאון הזיכרון-דירה. Golovanov “(6+)

17: 00-19: 00: המציג את הסרט התיעודי “להחיות את מורשת המלחינים הרוסים. מורשת אקדמית של מלחינים מן התקופה הסובייטית. N.S. Golovanov “. יש צורך ברישום מוקדם (6+)

19: 00-20: 30: קונצרט “שני ימי שנה – נ ‘גולובנוב וש’ פרוקופייב”. יש צורך ברישום מוקדם (6+)

42. מוזיאון-דירה של א. גולדווייזר

ul Tverskaya, 17, apt. 110, m. “Tverskaya”, +7 (495) 629-29-29, glinka.museum

18: 00-21: 00: בדיקה עצמאית של התערוכה “א. Goldenweiser הוא עידן אדם “(6+)

18: 00-19: 00: טיול “א.ב. Goldenweiser הוא איש של גיל “(6 +)

19: 00-20: 00: קונצרט “צלילי מחרוזות וסודות הלילה”. יש צורך ברישום מוקדם (6+)

43. מוזיאון פ. צ’ייקובסקי ומוסקבה »

Kudrinskaya sq., 46/54, m. “Barrikadnaya”, +7 (495) 691-15-14, glinka.museum

18: 00-18: 30: הופעה חיצונית של “מונטאג וקאפולט” (6+)

18: 00-21: 00: תערוכה “ולדימיר וינוקור: הלא ידוע” (6+)

18: 00-23: 00: בדיקה עצמאית של התערוכה “צ’ייקובסקי והעולם” (6+)

19: 00-19: 30; 20: 30-21: 00: טיולים של המחבר “העולם של צ’ייקובסקי” (6+)

18: 30-19: 00: תוכנית לילדים. תיאטרון הצללים “פטייה והזאב” (6+)

19: 30-20: 00: קונצרט “צלילי הפסנתר הישן” (6+)

20: 00-21: 00: הופעת וידאו “דייויד בואי” ו”פיטר והזאב “מאת ש ‘פרוקופייב” (6+)

21: 00-23: 30: הקונצרט “קלאסיקות אלקטרוניות” (6+)

21: 30-22: 00: קונצרט “אני שומע את המוסיקה של האביב …” (6+)

4.5 תיאטראות

44. תיאטרון מוסקבה “סדנה של פ. Fomenko »(שלב חדש)

nab. טאראס שבצ’נקו, 29, מ “Kutuzovskaya”, +7 (495) 645-33-12, fomenko.theatre.ru

23: 00-06: 00: “לילה במוזיאון”. מציג רשומות הופעות ארכיוני שבה חיי התיאטרון החלה: (. בבימויו של E. Kamenkovich, 1990) “הרפתקאות” מרינה צווטאייבה (. בימוי איוון Popovski, 1991), “הלילה השנים עשר” מאת ויליאם שייקספיר “החתונה” מאת א ‘צ’כוב ( מנהל פ ‘פומנקו, 1996) (12+)

45. תיאטרון מוסקבה של תיאטרון א ‘טבקוב

מליה Sukharevskaya פל, 5, מ “Sukharevskaya”, +7 (495) 623-61-25, tabakov.ru

18: 00-21: 00: טיול בעיר “Sukharevskaya Square ו Meshchanskaya Sloboda. אתמול והיום “. הביקור הפתוח הראשון בבניין התיאטרון החדש (18+)

46. ​​תיאטרון רומי ויקטיוק

ב Strochenovskiy טרנס., 24, עמ ‘. 2 (SA Esenina מוזיאון), מ’. “Serpuhovskaya” 7 (910) 000-52-28, teatrviktuka.ru

19: 00-20: 00: קטעים מתוך ההצגה “סרגיי ואיזדורה” במוזיאון ש. יסנין, בכתובת הרשמית היחידה של המשורר במוסקבה. הרכב הבמה מבוסס על הביוגרפיה והביוגרפיה של סרגיי יסנין ועל ספרה של איזדורה דאנקן “חיי” (18+)

47 תיאטרון הבובות במוסקבה

ul Spartakovskaya, 26/30, מ “Baumanskaya”, +7 (910) 452-62-86, mospuppets.ru

18:00; 19:00; 20:00; 21:00: , “בובות, אגדות ואגדות”. יש צורך ברישום מוקדם (12+)

48. מוסקבה תיאטרון בובות “Firebird”

ul Stromynka, 3, m. Sokolniki, +7 (499) 748-00-38, teatr-zhar-ptitsa.ru

18:00; 19:30: תוכנית לילדים “ונס נולד כאן בקריאה שלישית”. טיול סביב התיאטרון, היכרות עם המקצוע “אמן תיאטרון הבובות”, כיתת אמן “מהפטרושקה ועד הפופ” (6+)

49. תיאטרון דרמה מוסקבה “סופריכסטנוסט”

ul רדיו, 2, עמוד 2, מ “Kurskaya”, +7 (499) 263-07-42, soprichastnost.ru

18: 00-20: 00: ערב הקולנוע “התסריט על הבמה והמחזה על המסך”. האורחים ייאמרו כיצד תרחישים הופכים למחזות; יראה קטעים מתוך התסריט “הגבר האהוב של ליידי אוולין דלי”, שהפך למחזה “שני פרקים מחיי אישה”. יש צורך ברישום מוקדם (18+)

50. הקפלה הממלכתית של מוסקווה. ואדים סודאקוב

ul Volkhonka, 13, מ “Kropotkinskaya”, +7 (499) 196-40-37, kapellasudakova.ru

18: 00-19: 15: תוכנית קונצרט המוקדש לשנת הקולנוע. המיסה תופעל ב- G Major על ידי פ ‘שוברט; יצירה מוסיקלית חדשה של אלכסיי לרין “אביב השנה ה -45”; שירים ורומנטים רוסיים בביצוע האמן הנכבד של רוסיה נטליה וסיליבה (0+)

51. תיאטרון מיאקובסקי

ul Prechistenka, 11/8 (מוזיאון ליאו טולסטוי), תחנת המטרו Kropotkinskaya, +7 (499) 766-93-28, mayakovsky.ru

20:00: מפגש יצירתי עם משתתפי הופעות “פירות ההשכלה” ו”רומן רוסי “(12+)

52. תיאטרון המוזיקה והשירה מאת א. קמבורובה

ul Big Pirogovskaya, 53/55, m. “ספורט”, +7 (499) 246-81-75, kamburova.theatre.ru

18: 30-21: 30: הקרנת סרטים ופגישה עם יוצרי הסרט התיעודי של סטניסלב צ’קין “Reflection” (1989) (12+)

53. תיאטרון מוסקווה “בשער ניקיצקי”

ul Nikitskaya, 23/14/9, מ ‘. “ארבאט” (קו Filyovskaya) 7 (495) 691-95-43, teatrunikitskihvorot.ru

21: 00-00: 00: סיור של התיאטרון – אחוזה של המאה ה XIX, אנדרטה של ​​המורשת התרבותית (הבית של המשורר NP Ogarev), מאוחר יותר הפך הקולנוע של Re-film. צפייה בסרט על התיאטרון “בשער ניקיצקי” (12+)

5. מדע וטכנולוגיה

1. מוזיאון הנצחה של האסטרונאוטיקה

Prospect Mira, 111, m. VDNH, +7 (499) 750-23-00, kosmo-museum.ru

18: 00-22: 30: חצי שעה סיורים בסיור במוזיאון של קוסמונאוטיקה (12 +)

19: 00-20: 00: הרצאה “תחנת החלל הבינלאומית”. ההרצאה תציג בפניכם את תולדות הבריאה, את שלבי ההרכבה וההפעלה של ה – ISS. מקום האירוע: אולם הכנסים של מוזיאון הזיכרון של האסטרונאוטיקה. מרצה: המתודיסטית של המוזיאון. גרסיוטין (12+)

20: 00-21: 00: כיתת אמן “שאל שאלה לקוסמונאוט!”. מקום האירוע: אולם הקולנוע של מוזיאון האסטרונאוטיקה. השאלות יענו על ידי א.י. לוויקין, טייס ברית המועצות, גיבור ברית המועצות (12+)

21: 00-23: 30: “בעדשה – היקום”: תצפיות אסטרונומיות על הסמטה של ​​גיבורי היקום (12+)

22: 00-24: 00: הסרט “שנה במסלול”. ההיסטוריה של מסע החלל ארוך במיוחד של קוסמונאוטים Kornienko וקלי (שנה ב- ISS). הזדמנות לראות את עיני הקוסמונאוטים על חיי הצוות בתחנה (12+)

2. בית הזיכרון למוזיאון של האקדמיה S.P. המלכה

1 רחוב Ostankino, 28, m. “VDNH”, +7 (495) 686-01-81, kosmo-museum.ru

18: 00-21: 00: “ביקור אצל המעצב הראשי”. ביקור בתערוכה ובתערוכות של המוזיאון לאקדמיה למוזיאונים. המלכה, הפגנה של הסרט התיעודי “העולם מורכב מכוכבים ומאנשים” באולם הקולנוע של המוזיאון (12+)

3. TCS “Planet” של מרכז בילוי “Gagarinets”

רחוב Matveevskaya, 18, בניין. 1, m. “Slavyansky Boulevard”, +7 (495) 441-23-44, tks-planeta.ru

18: 00-20: 00: “במרחבי היקום”. תערוכה של אוסף ספרים נדירים, חוברות, חותמות דואר וגלויות, תצלומים ותערוכות אחרות עם חתימות של אסטרונאוטים מאוסף הספריה מס ‘214. Yu.A. גגארין. חידון “חלל”, מעמד מאסטר של יצירתיות דקורטיבית ויישומית “יצורים חוצנים” (0+)

4. המוזיאון הפוליטכני

פרוספקט מירה, 121, VDNH, אזור התעשייה, מ VDNH, +7 (916) 008-12-87, fest.polymus.ru

18: 00-00: 00: פסטיבל “פוליטק”. הפסטיבל משלב אמנות מולטימדיה, תיאטרון מודרני, ניסויים מדעיים חדשים, דיונים, תוכניות חינוכיות ומשחקיות. הנושא של הפסטיבל בשנת 2016 – “העולם האבוד” (0+)

18: 00-00: 00: גישה חופשית לתערוכה נפתחת “רוסיה עושה את עצמה” (ביתן מס ’26) (0+)

5. המוזיאון המרכזי של הכוחות המזוינים של הפדרציה הרוסית / מוזיאון הספורט התהילה CSKA

ul הצבא הסובייטי, 2, עמ ‘1, דוסטוייבסקאיה, +7 (495) 681-63-03, cmaf.ru

18: 00-23: 00: “עם לוחם רוסי במשך מאות שנים.” התוכנית של סיורים לימודיים החג, תזמורת כלי נשיפה, המצעד, נשק קל, תחרות ציור לילדים “משפחת הספורט שלי”, בכיתות אמן לאיסוף דגמי ציוד צבאי (+0)

6. תערוכה-אשליה “אליס בארץ הפלאות”

ul Myasnitskaya, 7/2 (Saltykov-Chertkovs אחוזה), תחנת המטרו “Lubyanka”, +7 (499) 280-40-29, illusionland.ru

20: 00-05: 00: שעה טיולים אינטראקטיביים. מבקרים יוכלו לספר סיפורים ואגדות מעניינים על בריאת הדמויות של “אליס בארץ הפלאות” ואת גורלו של התרגום הראשון של הספר, יציגו את גרסת המסך הראשונה של האגדה המפורסמת (+0)

20:00; 00:00: Quest “הרפתקאות חדשות של אליס”. משך הפגישה – שעה (12+)

22:00: סיור היסטורי של אחוזת Saltykov-Chertkov (12+)

דמי הכניסה משולמים, עלות הכרטיס היא 400 רובל.

7. מוזיאון ההיסטוריה MISA

לנינסקי פרוספקט, 4, מ ‘Oktyabrskaya, +7 (495) 638-45-19, nustmisis-imc.timepad.ru

18: 00-20: 00: סיור בתערוכה “חידושים של המהפכה התעשייתית הקטנה בנופים של לוקאס ומרטין פלקנבורה. בד משוחזר “(0+)

6. היסטוריה

1. מוזיאון ההיסטוריה העכשווית של רוסיה

Tverskaya רחוב, 21, מ “Tverskaya”, +7 (495) 699-67-24, sovrhistory.ru

18: 00-23: 00: “לילה במוזיאון”. סדרה של סיורים נושאיים על תערוכת המוזיאון: “תהילת הנשק הרוסי”, “דרכי מלחמה”, “דברים לאחסון זיכרון”. טיול למחסן אחסון פתוח.

תוכנית פואטית “בית עם אריות על השער”. תוכנית תיאטרונית “טיימס של החוט” בתוך החלק הפנימי של התערוכה “תולדות רוסיה באמצע המאה ה -19 – ראשית המאה ה -21”. מוזיאון ותכנית חינוכית “היסטוריה של המדינה – ההיסטוריה של הקולנוע”. הקרנת סרטים של הקולנוע הדוקומנטרי ההיסטורי במועדון האנגלי.

יש צורך ברישום מוקדם. דמי כניסה (12 +)

2. פרסניה (מוזיאון להיסטוריה רוסית עכשווית)

Bolshoy Predtechensky per., 4, m. Krasnopresnenskaya, +7 (499) 255-30-35, sovrhistory.ru

17:00: הפגנה של דיורמה “פרסונה הגבורה. 1905 “וסיור רגלי באזור פרסניה, בליווי המדריך יוג’ין פליס (” מוסקבה, שאינה “) (6+)

19:15 סטודיו לצילום «רטרובראז». כיתת אמן על תסרוקות ואיפור של שנות ה -40 (6+)

20:00; 20:30: טיול לתצוגה “ההיסטוריה של חיי היומיום הרוסית. המאה העשרים »(6+)

22:00: רטרודפיל. כיתת אמן על רוק אנד רול 1940-1950 (6+)

18:00: תוכנית אינטראקטיבית “חצר מוסקבה”. הכניסה לשיעורי המאסטר היא בחינם, בסיור בתשלום (6+)

3. “בית דפוס מחתרתי 1905-1906” (מוזיאון ההיסטוריה העכשווית של רוסיה)

ul לסניה, 55, מ ‘”Belorusskaya” (טבעת הקו), +7 (499) 251-69-43, sovrhistory.ru

18:30; 20:00: סיור תיאטרוני לתערוכה “החנות עם סוד”. יש צורך ברישום מוקדם. דמי כניסה (6+)

4. Podilsky מוזיאון מקומי לורה

פודולסק, סובייטי מ”ר, 7, מ ‘שדרות דמיטרי Donskoy, +7 (496) 755-92-33, pkmuseum.ru

18: 00-19: 00: ערב מוסיקלי “היסטוריה במוסיקה” לאוהדי המוסיקה הקלאסית והרומנים הישנים. הכניסה חופשית (0+)

כולם התפטר: איך עזבנו את העבודה שלנו לנסוע
  • למידע נוסף

5. מוזיאון ההיסטוריה של הטנק T-34

אזור מוסקווה., רובע מיטישי, כפר. Sholokhov, 89a, m Altopevo, +7 (495) 577-75-64, museum-t-34.ru

18: 00-21: 00: “בדרך הטנק האגדי”. מסעות דרך התערוכה עם מדריך. המשתתפים יקבלו פרסים בלתי נשכחים (12+)

6. מוזיאון מוסקבה להנפשה

Izmailovo shosse, 73zh, m. Partizanskaya, +7 (495) 940-69-60, animamuseum.ru

10: 00-21: 00: סיור באולמות המוזיאון. כיתת אמן על ירי קריקטורות. מצגת של משחק מחשב “עצמך מכפיל”, לאחר האירוע, כל ילד יקבל דיסק במתנה (6+)

קיץ בעיר: החופים הטובים ביותר במוסקבה
  • למידע נוסף

7. מוזיאון יזמים, פטרונים ופילנתרופים

ul Donskaya, 9, m. Oktyabrskaya, +7 (499) 237-53-49, muzeum. אני

18: 00-00: 00: במסורות של מוסקבה מאוחר XIX – בתחילת XX מאות. האורחים יוצגו בסימביוזה של טיולים תרבותיים וחינוכיים וקולנוע באווירת הצילום הישן. תחילת הפגישות: 18:00, 20:00, 22:00 (0+)

8. מוזיאון-קרן התערוכה של הבנק המרכזי של הפדרציה הרוסית

ul קוזנצקי מוסט, 12/2, עמ ‘3, “קוזנצקי מוסט”, +7 (495) 771-91-00, cbr.ru

18: 00-23: 00: טיולים לתערוכה “דפי ההיסטוריה של בנק רוסיה”. יש צורך ברישום מוקדם (12+)

9. מוזיאון המדינה לארכיטקטורה. A.V. שצ’וזב

ul Vozdvizhenka, 5/25, מ ‘”הספרייה של. לנינה », +7 (495) 697-38-74, muar.ru

18: 00-23: 00: תערוכת בוריס בלסקי “אדריכלות הספינה”. בתערוכה יוצגו קולאז’ים, תמונות, חפצים ממתכת, מפרשים. תערוכה “מטרו מוסקווה – אנדרטה תת-קרקעית לארכיטקטורה”. ההיסטוריה של היצירה ופיתוח של הרכבת התחתית בתורים הבנייה ותוכניות לעתיד. הקרנת סרטים “מטרו בחיים וקולנוע” (0+)

18: 00-19: 00; 20: 00-21: 00; 22: 00-23: 00: מראה את הסרט התיעודי “Archmuseum” (0+)

10. VDNKh

פרוספקט מירה, 119, מ VDNH, +7 (495) 544-34-00, vdnh.ru

18:00; 20:00: סיורים ברחבי VDNH. איסוף בקשת הכניסה הראשית ל- VDNH.

19: 00-20: 15; 21: 00-22: 15: טיולים לתערוכה “ערכים נצחיים: אמנות נאיבית וחובבנית מאוסף מוזיאון העתיקות של צאריצינו” (190 עבודות, 70 אמנים).

18: 00-00: 00: תערוכה “קולנוע ואופנה. שמלות של שחקניות קולנוע מפורסמות של קרן אלכסנדר וסילב “. טיולים: 19: 00-20: 15; 21: 00-22: 15. הכניסה חופשית (0+)

21: 00-00: 00: תערוכה של הזוכה בתחרות הפתוחה “VZLET” בקטגוריה “צילום” תוצג בחלל מטוס יאק -42. אוצרת התערוכה: סווטלנה טיילור.

מושב כל חצי שעה. יש צורך ברישום מוקדם (0+)

18: 00-00: 00: תערוכה “פסטיבל של צילום מודרני ב- VDNH” (יחד עם המרכז לצילום דוקומנטרי “FOTODOK”). באתר אחד הם: תערוכה של הזוכים בתחרות צילום עיתונות עולמית World Press Photo 2016; תערוכות אישיות של צלמים רוסיים אלכסנדר פטרוסיאן ופיודור טלקוב; פרוייקט “מוזיאון של תמונה אחת”. הכניסה חופשית (18+)

11. מוזיאון טרופינין VA

Shchetininsky per., 10, עמ ‘1, פוליאנקה, +7 (495) 959-11-03, museum-tropinina.ru

18: 00-19: 30: “אחוזות של Zamoskvorechye.” סיור הליכה של המקומות ההיסטוריים של אזור Zamoskvorechye. הכניסה חופשית (12+)

12. מוזיאון “טבעת הגן”

פרוספקט מירה, 14, עמ ’10, “Sukharevskaya”, +7 (495) 607-74-08; +7 (495) 607-79-26, sadovoekoltso.com

18: 00-20: 00: תערוכה של אמנים צעירים דיוקנאות עצמיים של, הזוכה של בחירה ב “פרס הקהל”, סרט תיעודי על דיוקנאות עצמיים של אמנים אירופיים (6+)

20: 15-21: 00: הופעת הלהקה מירונה (6+)

21: 00-21: 40: “שלום, זה אני!” – גמר התחרות הראשונה של דיוקן עצמי מודרני לסטודנטים של אוניברסיטאות יצירתיות ואמנים צעירים של מוסקווה ומוסקבה (6+)

21: 40-21: 45: מופע קל מבית הספר של הז ‘אנר המקורי “עיר לוהטת” (6 +)

21: 45-23: 00: המופע של הלהקה המוסיקלית שושה (6+)

13. מוזיאון זלנוגרד

עיר Zelenograd, st. מיכאילובקה, בניין. 1410, m. “Rechnoy Vokzal”, +7 (499) 717-16-02, zelmuseum.ru

19: 00-20: 00: טיול לתערוכה “קוסמוך”, המוקדש לטיסה המאוישת הראשונה לחלל החיצון (12+)

20: 00-21: 00: “מערכת השמש נמצאת בידיים שלך”. תרגיל אינטראקטיבי עם ילדים כדי ליצור מודל של מערכת השמש (6 +)

21: 00-22: 00: ספריית משחק אלקטרונית “היקום של הקסם”. Aquagrim, הפגנה של טריקים ו “קטן” פלאים (12 +)

22: 00-23: 00: כיתת אמן “שביל החלב”. Frislite (טכניקה של ציור על ידי אור) (12 +)

14. מוזיאון זלנוגרד

עיר Zelenograd, st. Gogol, 11 In, m. “תחנת נהר”, +7 (499) 717-16-02; +7 (499) 732-21-22, zelmuseum.ru

18: 00-19: 00: טיול לתערוכה “על כל המפרשים”. בטיול הם יספרו על ניווט, ספינות, מדינות רחוקות (6 +)

19: 00-20: 00: כיתת אמן “מציאות מעוותת”. שתף סודות כיצד להשיג יריות מרהיבות, תוך שימוש בטכניקות פשוטות (12 +)

20: 00-21: 00: קונצרט תוכנית “עולם אינסופי” (6+)

21: 00-22: 00: הרצאה “מעבר לאופק”. סיפורי אדם ראשון על משלחות ועל נסיעות. הדגמה של תמונות ווידאו. (12+)

15. המוזיאון הממלכתי להיסטוריה של הגולאג

מסלול 1 Samotechny., 9, עמ ‘. 1, מ’. “Dostoyevskaya” 7 (495) 681-88-82, gmig.ru

19: 00-23: 00: “לילה במוזיאון”. תערוכה “הזיכרון הלאומי של הגולג”. כיתות אמן המוקדשות ללימוד העבר. הדגמה של ראיונות וידאו שנרשמו על ידי סטודיו אנתרופולוגיה חזותית של המוזיאון להיסטוריה של הגולג (12+)

16. אולם התערוכות של המדינה לתולדות המלחמה באפגניסטן

1-ya ולדימירסקאיה רחוב, 12, בניין. 1, מ Perovo, +7 (495) 306-43-39, kultura.mos.ru

18: 00-00: 00: תערוכה “זכרו את העבר, לחיות” (ההיסטוריה של הבריאה והפיתוח של אולם התערוכה). נאום על ידי בארד א Khvastov “בין רוסיה ואפגניסטן טמון שטח שנקרא זיכרון …” (12 +)

עצור! Remade: 10 remakes של 2016
  • למידע נוסף

17. המוזיאון להיסטוריה של עם ישראל ברוסיה (המוזיאון לתולדות ישראל באזור האימפריה הצארית לשעבר)

פטרובסקי- Razumovskaya אל, 10, בניין. 3, משרד MIIVR, מ “Dynamo”, +7 (495) 656-45-71, mievr.ru

18: 00-22: 00: סיור סיור בתיאום כל 2 שעות. משך הטיול הוא 1-1.5 שעות (12+)

18. מוזיאון-פנורמה “הקרב על בורודינו”

Kutuzovsky Prospekt, 38, עמ ‘1, מ’ פארק ויקטורי, +7 (499) 148-19-27, 1812panorama.ru

19:00; 21:00: Kinokvest “# cadrequestion1812”. יש צורך ברישום מוקדם (12+)

19. מוזיאון מוסקבה

שדרות זובובסקי, 2, מ ‘”פארק התרבות”, +7 (495) 739-00-08, mosmuseum.ru

18: 00-00: 00: “לילה במוזיאון”. פתיחת תערוכות “Moskovovedi” ו “מוסקבה Muscovites בציור של המאה XX XXI”. תוכניות מיוחדות של מרכז הילדים ואולם ההרצאות במוזיאון מוסקבה. 0+

מוזיאון מוסקבה לארכיאולוגיה

Manezhnaya pl., 1a, m. Okhotny Ryad, + 7 (495) 692-00-20, mosmuseum.ru

18: 00-00: 00: “לילה במוזיאון”. ביקור פתוח בתערוכת הקבע. תערוכה “מוסקבה לפני Muscovites”. מופע מולטימדיה “צללים של העבר על הגשר” (גשר התחייה) (0+)

21. מוזיאון לתולדות להפורטובו

ul Kryukovskaya, 23, m. Semenovskaya, +7 (495) 360-01-47, mosmuseum.ru

18: 00-00: 00: “לילה במוזיאון”. תוכנית היסטורית צבאית תיאטרלית “קבלת השבועה (מלאכת יד דאצ’ה)”. סיורים בתערוכת המוזיאון (6+)

22. מוזיאון בית המשפט האנגלי הישן

ul ורבורקה, 4 א, מ ‘קיטאי-גורוד “, +7 (495) 606-03-53, mosmuseum.ru

18: 00-00: 00: “לילה במוזיאון”. המוזיאון ייפתח בפעם הראשונה לאחר השיקום. במהלך הערב, המוזיאון יישמע מוסיקה מימי הביניים, האורחים יוכלו לשחק משחקי לוח מימי הביניים ולקחת חלק בשיחזור ההיסטורי (0 +)

23. המוזיאון היהודי והמרכז לסובלנות

ul אוברזטסובה, 11, עמ ‘1, מ’ “מרינה גרוב”, +7 (495) 645-05-50. jewish-museum.ru

22: 30-02: 00: “לילה במוזיאון היהודי וסובלנות”. תוכנית מיוחדת על נושא של האוונגרד: קריאת יצירות של דניאיל חארמס וסופרים אחרים של האוונגרד, מוסיקה ניסיונית, התערוכה “On Demand. אוספים של אוונגרד רוסי ממוזיאונים אזוריים »(0+)

24. מוזיאון הדואר הדואר ואת הדואר מוסקבה

br Chistoprudniy, 2, דף (בניית מנוי מרכז מידע), M “ברכות טהורות” 7 (495) 621-68-44 ..; +7 (495) 276-55-55, ext. 1314, moscowpost.ru

18: 00-22: 00: “בשבע הרוחות”. בדיקה עצמית של התערוכה. הסרט הסובייטי “על שבעת הרוחות” (6+)

25. מוזיאון “בית על הסוללה”

ul סראפימוביץ ‘, 2, מ’ “Borovitskaya”, +7 (495) 959-49-36, mosmuseum.ru

18: 00-00: 00: “לילה בבית על הסוללה”. טיולים על התצוגה של המוזיאון עם סיפור על ההיסטוריה של הבנייה של הבית, התושבים המפורסמים שלה. קונצרט של מוסיקה קלאסית בביצוע השלישייה האינסטרומנטלית. סרט תיעודי המוקדש לתושבי “בית על הסוללה”. הזמן לסיורים והצגת הסרט צריך להיות מוגדר בטלפון +7 (495) 959-49-36. הכניסה חופשית (6+)

7. מנזרים ופארקים

1. מוזיאון קומפלקס פארק “צפון טושינו”

ul חופש,. 50-56, תחנת המטרו “Shodnenskaya”, +7 (926) 522-15-96, mosparks.ru

18: 00-00: 00: טיול לתערוכות המוזיאון. התערוכה “דפי פאר ים. צוללות ». תערוכת דיוקן של האמן א. האנמאייר (ליזנקובה). הרצאה על גיבורי רוסיה בציור הדיוקן של אאידה חנמאייר (Lisenkova). מרצה V.S. נובאקובסקי (0+)

2. מנור מוסקווה של סנטה קלאוס

וולגוגרד, או. 168d, m. “Kuzminki”, +7 (495) 657-60-52, dedmorozmos.ru

18: 00-20: 00: “שנה טובה”. להיות משתתף בצילומים של גליון מיוחד של סבא מורוז טלוויזיה, שהוזמן על ידי האב פרוסט עצמו. לפגוש את ההיסטוריה של החג האהוב על כולם, ללמוד על מקורותיה של מסורות ראש השנה ועל המראה של כל התכונות הידועות (6 +)

3. השטח “Kolomenskoye”

Ave. Andropova, 39, מ. “Kashirskaya” מ. “Kakhovskaya” 7 (499) 614-67-79, mgomz.ru

18: 00-21: 00: “הלילה הלבן בקולומנסקוי”. פעולה תרבותית וחינוכית אינטראקטיבית עם אלמנטים של החיפוש ואת ההמון פלאש הסופי. גן קאזאן (0+)

18.00-21.00: “פגוש את המוזיאון!”. אנו מכירים את המוזיאון ואת אחד עם השני. טרם של הכוהנים הבכירים (18+)

21: 00-22: 00: קונצרט “פעמוני ערב בקולומנסקוי”. צלצול הפעמונים המקצועי יבגני פוקין ישמח לשמוע את המוזיקה הקסומה של פעמוני מגדל הפעמונים של סנט ג’ורג ‘מהמאה ה -16 (0+)

ונוס ו -7 יצירות מופת נוספות שניסו להרוס
  • למידע נוסף

22:00; 23:00: תהלוכה תיאטרונית “היציאה המלכותית”. תהלוכת תלבושות של עובדי מחלקת הטיולים לתאי המצעדים והתאים הפרטיים של ארמון הצאר אלקסיס מיכאילוביץ ‘. במזג אוויר טוב, המעבר ימשיך ברחוב, ואחריו עקוף הארמון המלכותי (6 +)

4. השטח “Lefortovo”

ul Krasnokazarmennaya, 3, ow. 1, מ “Aviamotornaya”, +7 (499) 261-71-09, mgomz.ru

18: 00-19: 30: ערב הליכה דרך הגן ההולנדי (גן Golovin) (12+)

5. מוזיאון-שמורת “Tsaritsyno”

ul Dolsky, 1, m. “Tsaritsyno”, +7 (495) 322-68-43, tsaritsyno-museum.ru

ארמון גראנד, אולם טבריצ’סקי

19:00; 20:30; 22:00: “ארמון הבידור “. אוסף הרמיטאז ‘התיאטרלי ברוח המאה ה XVIII. הכניסה חופשית (18+)

18: 00-00: 00: מיני פוטושוט בתלבושות היסטוריות, תפור על דגימות של המאה XVIII. דמי כניסה (0+)

הארמון הגדול, אולם קזקובסקי

18:00; 20:00; 21:45: כיתת אמן “בית הספר של התנהגות נימוסין” (0+)

21:00; 22:15: כיתת אמן “בית הספר לריקוד היסטורי” אנטרה “(0+)

ארמון גרנד, אולם באזנוב

21:00: הרצאה “תולדות המאה ה -18 בקולנוע” (0+)

6. מרכז לתרבות וספורט “Vatutinki”

pos Vatutinki, דמיטרי Ryabinkin, 13, Troitsk, רחוב. פיזי, 11, מ “Teply סטן”, +7 (926) 902-75-65, vatutinki-kultura.ru

18.00-21.00: קווסט “בחזרה לעתיד -3”. סיור אופניים עם אלמנטים של לימוד המיקרוקוסמוס ב Troitsk. הכניסה חופשית (12+)

7. סנטרל פארק של תרבות ופנאי בשם על שמו של מ ‘גורקי

ul קרימסקי ואל, 9, עמ ‘9; 11, מ “Oktyabrskaya”, +7 (495) 995-00-20, ext. 6, park-gorkogo.com

11: 00-02: 00: כניסה חופשית ובחינה עצמאית של התצוגה של מוזיאון גורקי פארק (0+)

22: 00-00: 00: הקרנה של סרטו של צ’רלי צ’פלין “הילד” והרצאה קטנה על יצירתו מהמדריכה בקורס “תולדות הקולנוע” אלנה סטרוגנובה. יש צורך ברישום מוקדם: [email protected] (12+)

20: 00-22: 00: קונצרט ג’אז על סיפון תצפית של הכניסה הראשית של פארק גורקי מאולפני SunBeamMusic, המוקדש האטרקציות במוסיקה. כל המבקרים יכולים להצטרף לאמנים ולבצע שירים מרשימה מוכנה. יש צורך ברישום מוקדם: [email protected] (0+)

8. גן החיות במוסקבה

ul Bolshaya Gruzinskaya, 1, בניין 1, מ Barrikadnaya, +7 (906) 084-48-41, moscowzoo.ru

20: 00-22: 00: הרצאה עם הדגמת בעלי חיים “על אלה שאינם אוהבים”. מופגן: מקקסקאר ג’וק, קרפד, נחש, עכברוש ובעלי חיים אחרים, עם המראה, הרגלי אורח חיים אשר קשורים עם דעות קדומות שונות ואמונות טפלות. יש צורך ברישום מוקדם. מספר המושבים מוגבל. (10+)

20: 00-21: 00; 21: 00-22: 00: טיול אינטראקטיבי “לילה בגן החיות”. הזדמנות לבקר בגן החיות לאחר סגירתו ולבקר בתערוכה “מסע לארכנלנד”. יש צורך ברישום מוקדם. מספר המושבים מוגבל (10+)

10 עזבונות ליד מוסקבה לצילום יפה צילום
  • למידע נוסף

9. מוזיאון מדינת קרמיקה ואת “מנור של Kuskovo XVIII המאה”

ul נוער, 2, מ “Ryazansky Prospekt”, +7 (495) 375-31-31, kuskovo.ru

18: 00-00: 00: בדיקה עצמאית של תערוכות ההרמיטאז ‘, האבן הגדולה והחממות האמריקניות. טיול דרך הפארק הצרפתי, ששימר את פסלי התכנון והשיש מהמאה ה -18 (6+)

18:00; 18:15; 18: 30, 18: 45; 19:00; 19:15; 19:30; 19:45: סיור של הפארק הצרפתי של מנור עם סיפור על איך להשתעשע במאה ה XVIII, שביקר ספירה Sheremetev על ביתו ואילו סרטים נורו Kuskovo (6 +)

20: 00-22: 00: “האש המנצנצת בלילה”. הרכב מפואר של זכוכית, קרמיקה ואור. הפעולה מלווה בתכנית מוסיקלית (6+)

10. מוזיאון לאמנות “מוסאן”

ul פיר קרים,. 2, מ “Oktyabrskaya”, +7 (985) 382-27-32, muzeon.ru

12: 00-02: 00: “לילה במוזיאון”. הרצאות והקרנות בקולנוע הקיץ “מוסון”. הכניסה חופשית (0+)

11. “אחוזת וורונטסוו”

ul Vorontsovskiye בריכות, 9, מ “Cheryomushki חדש”, +7 (903) 287-37-88, usadba-vorontsovo.ru

13:00; 15:00 המחבר של סיור של מיכאיל Korobko “סודות ומסתורין של האחוזה Vorontsovo”. איסוף ליד הבמה (12+)

12. מוזיאון התרבות של מנור (מנור של הנסיכים Golitsyn “Vlaherna-Kuzminki”)

טופולוביה אל, 6, מ ‘”Ryazansky Prospekt”, +7 (495) 377-94-57, mosmuseum.ru

18: 00-22: 00: “לילה באחוזה של גוליצין”. תוכנית התערוכה: “פגוש: Golitsyns!” (ההיסטוריה של האחוזה “Kuzminki”); “חינוך בית ברוסיה XIX – בתחילת המאה XX.”; “חצר סוסים באחוזה במוסקווה ליד מוסקבה” (יצירת מופת אדריכלית מאת ד ‘ג’ליארדי); “עולם הילדות” (בגדי ילדים של XIX מאוחר – בתחילת XX מאות); “יומן של התקופה” (יצירות של מוסקבה האמן א Rastorguev מ 1940s-1990); “ונציה. עיר אגדה “; תערוכה פנטסטית של עבודות ילדים באוויר הפתוח “רוחות, טיימרים ותיקים אחרים של אחוזת קוזמינקי”. מופע מוסיקלי בבית המשפט לפארקים. משחקים אצילים עתיקים (0+)

8. מדעי הטבע

1. המוזיאון הביולוגי הממלכתי. ק. Timiryazev

ul Malaya Gruzinskaya, 15, m. Krasnopresnenskaya, +7 (499) 252-36-81, gbmt.ru

18:30; 20:00; 21:30: “כל מה שלא ידוע הוא מעניין מאוד.” סיפור אינפורמטיבי על חיות ליליות (6+)

18:30; 19:30; 20:30; 21:30; 22:30: משחק על התערוכה “כשאתם גדלים מנמלה”. בעקבות קאריק וואלי “. כל מה שאתה צריך לדעת על החיים בתוך anthill היא איך לנשום, אם אתה חרק ואם דבורים הם רוקדים. לילדים בגילאי 4-10 שנים

18:30; 19:30; 20:30; 21:30; 22:30: לטייל בחממה הטרופית. היכרות עם צמחים טרופיים וסובטרופיים (0+)

18:30; 19:30; 20:30; 21:30; 22:30: כיתות “גן חיות בטיפת מים” ו”יער אביב תחת מיקרוסקופ “. תסתכל לתוך העולם המופלא של בעלי חיים מיקרוסקופיים. להורים עם ילדים (6+)

18: 30-22: 30: מצגות מולטימדיה “למי לישון בנוחות” ו “קולות הלילה” (0+)

18: 00-21: 30: ללכת דרך התערוכה “האוסף החי של צמחים מוסקבה” באוויר הפתוח (0 +)

18:30; 19:30; 20:30; 21:30: סיור בעיר “הבית שבו אנו חיים”, סיפור האחוזה של פ. שצ’וקין, שבו נמצא המוזיאון כיום (12+)

2. המוזיאון האנושי “מערכות חיות”

Butyrskaya רחוב, 46/2, מ Savelovskaya “, +7 (495) 120-05-04, bioexperimentanium.ru

19: 00-22: 45: 45 דקות מדעית מציגה על חידות של הטבע האנושי (“PROluslyuzii”, “PROPANIYA”, “פרווה”, “Prozrenie”). דמי הכניסה משולמת, מחיר הכרטיס הוא 150 רובל. (6+)

19:30; 20:30; 21:30: טיול בליץ של פלורה (6+)

20: 00-23: 00: תוכנית לילדים “דרכון ביומטרי”. זה יעזור ללמוד על התכונות של גוף האדם בעזרת מדידות פשוטות: כוח, מהירות התגובה, וכו ‘(6 +)

3. מוזיאון מדינת דארווין

ul Vavilova, 57, m. Akademicheskaya, +7 (499) 132-10-47; +7 (499) 134-61-24, darwinmuseum.ru

18: 00-00: 00: בחינה עצמאית של תערוכות “תיאוריות אלטרנטיביות לאבולוציה” (12 +), “שקט, עכברים, חתול על הגג …” (6+); Gadstvo (מוקדש zoophobia). (6+)

18: 00-21: 00: הורים בכיתה “חתול Bajun” לייצור חותמות פרווה נעימים. בתוך התערוכה “שקט, עכבר, חתול על הגג …” (6+)

18: 00-23: 00: תערוכה ספונטנית של יצירות של מבקרי לילה “בכל מקום” (12+)

18: 00-23: 30: gif-animation תחרות “משהו מוזר” (12+)

19: 00-23: 00: מרתון ריקודים “ובחצר שלנו …” (12+)

21: 00-00: 00: “בתפקיד הראשי – המוזיאון”. הפגנה של סרט דוקומנטרי הומוריסטי על המוזיאון (0+)

23: 00-23: 20: אספסוף הבזק קולי על דפי הרומן “מאסטר ומרגריטה” (12+)

18: 00-00: 00: תערוכת מולטימדיה אינטראקטיבית “עבור דרך האבולוציה” (6+)

18: 00-23: 00: שיעור הפגנה “העולם תחת מיקרוסקופ” (6+)

18: 30-23: 30: כיפה מלאה להראות תוכניות על אסטרונומיה “אסטרונומיה לילדים”, “כחודש הלך לבקר את השמש”, “בחיפוש אחר קצה של מערכת השמש” (כל 30 דקות). דמי הכניסה משולמת, מחיר הכרטיס הוא 100-200 רובל.

9. בתי תרבות ואולמות תצוגה

1. בית התרבות “מוסקביץ”

Volgogradsky Prospect, 46/15, m. “Tekstilshchiki”, +7 (499) 178-64-67, mskcc.ru

תכנית לילדים:

14: 00-15: 00: כיתת אמן על ידי הבמאי אוקסנה Tsekhovich “משחק בית הספר לכל המשפחה” לילדים מ 3 שנים והורים.

15: 00-16: 00: קונצרט של הקבוצה הצעירה של השחקנים ומנהל בית הספר לאמנות (3+)

16: 00-17: 00: אימון על במה וביצועי במה לילדים בגילאי 8 עד 15 שנים.

17: 00-18: 00: מציג קטעים מתוך האוסף “שלב”. דרמה גרמנית לילדים, בתמיכת המרכז התרבותי. גתה (12+)

תכנית למבוגרים:

19: 00-23: 00: שחקן ובמאי לחובבים ואנשי מקצוע. אנו מלחינים את המחזה “מעברים” (12+)

02. בית התרבות “Rublyovo”

ul Vasily Botyleva, 43, m “Molodyozhnaya”, +7 (499) 727-18-73, rublevoart.ru

18: 00-20: 00: “רכיבה על אופניים”. על פינה, אתה יכול לראות כלי רכב ייחודי שאין להם אנלוגים בייצור המוני. להקות מוזיקת ​​הנוער יופיעו על הבמה (0+)

3. בית התרבות “טמפ”

Shenkursky Ave, 3a, אלטופבו, +7 (916) 848-46-28, vk.com/dk_temp

17: 00-18: 00: “מפגש חדש עם הגיבורים הישנים”. חידון על יצירותיו של ג’ורג ‘דנליה (0+)

4. בית התרבות “זרחי”

1-ya Volskaya ul., 11, m. Vykhino, +7 (495) 706-89-86, vk.com/dknekrasovka

18: 00-21: 45: «גלריה של יצירתיות». תוכנית טיולים על חללי האמנות DK הצגה של מוזיאון המדיה “לחיות, ליצור – לשרת תרבות!”. כיתת אמן “יוצרים, התאחדו!”. תערוכה של יצירות אמנות “אוסף היפה!”. תערוכת צילומים “גיבורים של ניצחון” (0+)

5. Creative מרכז “Moskvorechye”

Kashirskoye כביש, 52, מ Kashirskaya (קו Zamoskvoretskaya), +7 (499) 324-07-04, dk-moskvor.ru

18: 00-19: 30: קונצרט “זיקוקי דינור”. תוכנית מרגשת שהוכנה על ידי קבוצת הספורט והריקוד “ESTA” ואנסמבל הילדים והצעירים של ריקודי הנשפים “יאנג אסטוניה” (6+)

6. מרכז ניסיוני להסתגלות חברתית ופיתוח יצירתי של ילדים ומתבגרים “ליצנות יצירתיות”

עיר זלנוגרד, בנין. 813, ההתנחלות השנייה, תחנת המטרו “Rechnoy Vokzal”, +7 (499) 710-06-38, tvorchlitsey.ru

18: 00-23: 00: סיורים תימטיים לתערוכות של יצירות יצירתיות, במסגרת פסטיבל “צבטיק-סמיצוות” (0+)

19: 00-21: 30: קונצרט “פולק במאי”. אנו מזמינים אוהדים של פולק ופנטזיה רוק (6 +)

7. תרבות ופנאי מרכז “Sozvezdie”

בוריסוב אווה, 22, בניין. 1, דף 2, מ “Shipilovskaya”, +7 (495) 394-59-34, tks-orehovo.ru

19: 00-20: 00: הקרנת הסרט של הסרט התיעודי “הרמיטאז ‘”. זכייה זמן “, המוקדש לעבודה של הרסטוררים של מוזיאון סנט פטרסבורג (6 +)

8. מרכז לאמנויות

ul Volkhonka, 15 (הכניסה דרך הכיכר של קתדרלת ישו המושיע), תחנת המטרו Kropotkinskaya, +7 (495) 989-95-61, artcentre.moscow

18: 00-00: 00: טיול לתערוכה “אוצרות האמנות של רוסיה” (6+)

9. מרכז תרבות ויצירתיות “נגה”

כביש Dmitrovskoe, 33, עמ ‘5, תחנת המטרו “Timiryazevskaya”, +7 (499) 976-58-95, nega.ru

18: 00-19: 00: יחידת הורים “תחי את הסינמה”. תחת הדרכתו של המאסטר אנו עושים כרטיס ברכה. העבודה מתבצעת בטכניקה של יישום המטוס בתפזורת (7 +)

10. מרכז תרבות ואמנות “מרידיאן”

ul Profsoyuznaya, 61. מ ‘”Kaluga”, +7 (495) 333-35-38, meridiancentre.ru

18: 00-22: 00: “לילה של תערוכות פתוחות”. XII תחרות התערוכה במוסקבה של מודל הספסל “יום הניצחון!”. תערוכת יצירות אמנות של הארגון הציבורי האזורי לסיוע לוותיקים “ילדי המלחמה הפטריוטית הגדולה”. התערוכה “ילדות – לניצחון!”. התערוכה מוקדש ל 150 שנה של וסילי קנדינסקי. תערוכה “עובדות מעניינות על היקום”. תערוכה אישית של צילום קונספטואלי מאת ניקולאי גלקין (6+)

11. מרכז תרבות זיל

ul מזרח, 4, בניין. 1, m. “Avtozavodskaya”, +7 (495) 675-16-36, zilcc.ru

15: 00-16: 00: כיתת אמן לילדים “אדריכלות הקונסטרוקטיביזם”. פרויקט ספריה לילדים (6+)

18: 00-22: 00: קונצרט מולטימדיה של סטודיו ניסיוני של אודיו ווידאו טכנולוגיות. קונצרט הופעות יתקיים בהשתתפות אמנים רוסים מובילים במוסיקה אקדמית עכשווית ואקוסטית (12+)

12. מרכז תרבות “השראה”

ליטאית bp, 7, מ “Yasenevo”, +7 (495) 425-61-01, kdcuzao.ru

18: 00-21: 00: ערב אשליה של “כוכב של Gaidai”. אולם קולנוע אינטראקטיבי שבו אתה יכול לטבול את עצמך באווירה של סרטים של ליאוניד Gaidai. בתכנית הערב: מופע הרצאה מוסיקלית, תערוכת כרזות של הקולנוע הסובייטי, הקרנות סרטים (6+)

13. האגודה “אולמות תצוגה של מוסקווה”

VZ-CUTTING של תערוכות, מפגשים של סין, ציור ו QUEST. באולמות התערוכה במסגרת הפעולה, צילמו יריות דוקומנטריות ואנימציה, שעיטרו את הצופים בסודות המדהימים של חיי העיר. מאזור אחד למשנהו, יש רב “חלק” של טבילה במציאות מוסקבה פנטסטי.

גלריה “Zagorje”

ul Lebedyanskaya, 24, בניין. 2, m. “Tsaritsyno”, +7 (495) 329-00-27, facebook.com/ovz.zagorje

19: 00-20: 00: הרצאה על התערוכה “העיר ואנשי העיירה במאה ה XVII בהולנד. מוצרי מזון ומשקאות (6)

גלריה “Belyaevo”

ul Profsoyuznaya, 100, m. “Belyaevo”, +7 (495) 335-83-22, gallery-belyaevo.ru

18: 00-22: 00: “לכפר לסרט”. תוכנית חינוכית ובידור. המופע של סרטי תעודה ותכונות ייחודיים של אתנוגרפים רוסיים וזרים. טיול על התערוכה “מוזיאון אוצ’יסקי של המדבר הקסיאני וגורל הכפר הרוסי” ופגישה עם יוצריה וסילי סמירנוב ואלנה נאומובה. קונצרט של מוסיקה כפרית חיה (6+)

גלריה “Nagornaya”

ul רמיזובה, 10, מ “Nagornaya”, +7 (499) 123-65-69, galereya-nagornaya.ru

18:00: מחלקה בסיסית “ציור תמונה”. יצירתיות אינטראקטיבית. המבקרים בגלריה יוכלו לקחת חלק ביצירה המשותפת של התמונה.

18: 00-22: 00: הקרנות סרטים של קומדיות של המועצות פעמים (0 +)

סדנת גלריה “ורשבקה”

Varshavskoye ש., 75, בנין. 1, כביש ראשי בוורשה, 72, בניין. 2, כביש 56 בוורשה, בניין. 1, מ “Varshavskaya”, +7 (499) 723-10-75, gvz-varshavka.ru

18: 00-22: 00: “ליל הנסים”. נושא “צלילי קוסמוס”. תערוכה של הגלריה “איזופארק” – “קלקטשיאנרה”. ברכה מוסיקלית וכיתת אמן מן האנסמבל “פעמוני רוסיה” עם מיני פעמונים. תוכנית ילדים: קטעים מתוך הסרט “סינדרלה”, כיתת אמן על הפסיפס היסודי “בית הספר של הקסם” (6+)

גלריה סקולקובו

כביש סקולקובסקו, 32, בניין. 2, m. “Slavyansky Boulevard”, +7 (495) 446-29-64, vzmoscow.ru

18: 00-00: 00: הקרנת הסרט “מולטיסטורי”. התוכנית של סרטים אנימציה של שנים שונות המוקדשים להיסטוריה של רוסיה (6 +)

גלריה “על קשירקה”

ul Ak. Millionschikov, 35, בניין. 5, מ “Kashirskaya” (קו Zamoskvoretskaya), +7 (499) 612-11-61, nakashirke.com

17: 00-23: 00: “אמנות בתנועה”.

תוכנית ילדים. 17: 00-19: 00: Master-class “מודולים צבעוניים”. סטודיו לתיאטרון צל “ציור וגרפיקה”. התוכנית העיקרית. 19: 00-23: 00: כיתת אמן של מריה Chervonnaya (MHPA שמו של סטרוגנוב) “בובה”. הקרנת הסרט “מיאקובסקי צוחק, או באג 75”. טיולים בתערוכות “פרסום מעצב: Mayakovsky-Rodchenko” ו “Kashirka-30” (0+)

גלריה “Pechatniki”

ul Batyuninskaya, 14, m. “Pechatniki”, +7 (499) 356-21-10, vk.com/gallerype4atnik

17:00: תוכנית לילדים “מדור הזהב”. שיעורים מוסיקליים-קצביים בקבוצה לילדים 3-5 שנים. הכיתות מתקיימות בנוכחות הורים. דמי הכניסה משולמת, מחיר הכרטיס הוא 250 רובל.

גלריה-סדנת “Vykhino”

רחוב טשקנט, 9, מ ‘Vykhino, +7 (495) 377-42-52, facebook.com/arthallvykhino

17: 00-21: 00: תוכנית לילדים. פתיחת התערוכה “סליחה, אבל מתי יהיה יום הדינוזאור” (0+)

גלריה “כאן על Taganka”

ul Taganskaya, 31/22, תחנת המטרו “Taganskaya”, +7 (495) 678-55-78, facebook.com/VZnaTaganke

18: 00-00: 00: פתיחת התערוכה “מיתוס ופחד”. אוצרת התערוכה קיריל אלקסייב תספר לכם כיצד שפת האמנות המודרנית מפרשת מיתוסים עתיקים (12+)

גלריה Bogorodskoye

כביש פתוח, 5, בניין. 6, מ ‘”שדרות של Rokossovsky”, +7 (499) 168-30-15, vzmoscow.ru

19: 00-22: 00: סיור “עירוני: עיר מבפנים”. היכרות עם אמנות הרחוב של VAO. בסוף הסיור, אתה יכול לקשט את העיר עם העבודה שלך ברוח האמנים ברחוב עכשווי.

19: 00-22: 00: הגלריה תארח תערוכת קולנוע על תרבות הרחוב (12+)

מרכז אמנות “Solntsevo”

ul בוגדנובה, 44, מ “דרום מערב”, +7 (495) 435-66-24, vk.com/artsolncevo

18: 00-23: 00: “לילה במוזיאון”. הקרנת סרטים על ההיסטוריה של הקולנוע הרוסי (12+)

14. מועדון אטום

ul מרשל Tukhachevsky, 20, עמ ‘2, מ’ “אוקטיאברסקו מוט”, +7 (495) 394-23-22, clubatom.ru

18: 00-21: 00: “לפי ערים ועיירות”. טיול לתערוכת יצירות האמנות של אלכסנדר צ’רנוגובוב – חבר באגודת האמנים-גיאוגרפים “גיאוגרפי-גרפיקה וגיאו-ציור” (12+)

15. מועדון Rodnichok

ul יונאטוב, בן 17, בניין. 2, מ “Dmitrovskaya”, +7 (495) 614-61-68; +7 (495) 613-40-89, club-rodnichok.rf

16: 30-19: 30: ילדים. המבקרים של האירוע יוכלו לשחזר את יצירותיהם של אמנים מפורסמים, תוך שימוש בטכניקות שונות בסדר (6 +)

16. מועדון חייקה

ul Bolshaya Filevskaya, 59, בניין. 1, מ Pionerskaya, +7 (499) 144-33-28, tks-fili.ru

13:00: כיתת אמן “עץ החלומות”. האלתור האמנותי המקורי בטכניקה של kleksografiya. הכניסה חופשית. מספר המבקרים מוגבל (6+)

17. מועדון מועדון טריטוריאלי “Novo-Peredelkino”

ul לוקינסקאיה, 1, בניין. 1, m. “Prospect Vernadsky”, +7 (495) 732-02-17, tks-np.ru

19: 00-20: 30: נושא הערב “הסרט האהוב עלי”.

הופעות של האמנים של הקולקטיב העממי של האופרה סטודיו “עיצורים”, קולקטיב למופת של שיר הפופ “סיריוס”. תוכנית משחק עם הקהל המוקדש לקולנוע ופגישה עם הבמאים הצעירים (6+)

18. מועדון-גלריה “קישוט קרילצקי”

ul קרילצקי גבעות, 26, בנין. 2, m. “Krylatskoe”, +7 (495) 415-65-04, tkskuncevo.ru/ornament/myzei

21: 00-23: 00: “מוסיקה של קולנוע”

קונצרט בפנים התערוכה הקבוצתית של אמני מוסקבה. מופע מוסיקאים ומוסיקאים – זמרים – זוכי תחרויות בינלאומיות (6+)

19. גלריה A3

Starukonyushenny per., 39, m. “Arbatskaya” (קו Filevskaya), +7 (495) 691-84-84, a3gallery.ru

19: 00-22: 00: נושא הערב “הסרט האהוב עלי”.

הופעות של האמנים של הקולקטיב העממי של האופרה סטודיו “עיצורים”, קולקטיב למופת של שיר הפופ “סיריוס”. תוכנית משחק עם הקהל המוקדש לקולנוע ופגישה עם הבמאים הצעירים (6+)

18. מועדון-גלריה “קישוט קרילצקי”

ul קרילצקי גבעות, 26, בנין. 2, m. “Krylatskoe”, +7 (495) 415-65-04, tkskuncevo.ru/ornament/myzei

21: 00-23: 00: “מוסיקה של קולנוע”

קונצרט בפנים התערוכה הקבוצתית של אמני מוסקבה. מופע מוסיקאים ומוסיקאים – זמרים – זוכי תחרויות בינלאומיות (6+)

19. גלריה A3

Starukonyushenny per., 39, m. “Arbatskaya” (קו Filevskaya), +7 (495) 691-84-84, a3gallery.ru

19: 00-22: 00: הביצועים של נינה Murashkina “N”. מסגרת התערוכה מבוססת על יחסים הדוקים בין מתקנים, ציורים, קולאז’ים וזיכרונות. 18+

20. מוזיאון המדינה ומרכז התערוכות “ROSIZO”

שדרת העולם, 119, VVC, עמ ’66 (ביתן “תרבות”), מטרו VDNH, +7 (495) 544-38-22, rosizo.ru

18: 00-00: 00: תערוכה “תמיד מודרני. אמנות המאה ה- XX-XXI “. התערוכה כוללת שלושה חלקים: אמנות המחצית הראשונה של המאה העשרים, 1960-1980. ואת העבודה של בני דורנו (12 +)

21. אולם תצוגה “Tushino”

ב ‘יאן רייניס, בן 19, בן. 1 / בניין. 2, מ “Shodnenskaya”, +7 (499) 493-14-67, vz-tushino.ru

קורפ 1

19: 00-20.00: ערב הקול של אלנה קרוגלובה “שירי הקולנוע האהובים עלינו” (12+)

20.30-21.30: “סודות המזרח”. הופעת האנסמבל של הריקוד הערבי “חביבי” (12+)

קורפ 2

18: 00-23: 00: תערוכה “אמנות היום. NUTS “. פרויקט התערוכה של “האיגוד היצירתי של אמני רוסיה” יציג בפני הקהל הרחב מגמות עכשוויות בפיתוח אמנות יפה, דקורטיבית, עיצוב וצילום אמנותי (18+)

22. בית הספר לצבעי מים מאת סרגיי אנדריאקה

Gorokhovsky לכל, 17, מ “Kurskaya”, +7 (495) 632-18-17, shkolaakvareli.ru

12: 00-18: 30: טיול לתערוכה הקבועה “אגדות של פרחים”. האמן סרגיי אנדריאקה »(6+)

16: 00-17: 00: ערב מוסיקת פסנתר (6+)

המסעדות הרומנטיות ביותר במוסקבה
  • למידע נוסף

23. ארמון התרבות “קפוטניה”

ul קאפוטניה, 2 קילו-ל ‘, 20 א, מ’ ברטיסלבה, +7 (495) 355-19-38, dk-kapotnja.ru

18.00-22.00: “מסע אל ההיסטוריה”

סיורים תיאטרליים בחללי התצוגה של ארמון התרבות: חדר-מוזיאון לדמויות שעווה, מוזיאון-תערוכות “בית שבו מתגוררות הבובות”, המוזיאון “רוסיה האט”, חדר-מוזיאון של תהילה צבאית. כיתות אמן על אומנויות ומלאכות. קונצרט (0+)

24. ארמון התרבות “הצדעה”

ul חופש, 37, מ “Shodnenskaya”, +7 (499) 492-98-37, dksalut.ru

19: 00-20: 30: קונצרט “האיש עם הסקסופון” של רביעיית הסקס

התוכנית תכלול מנגינות ג’אז “מוזהבות” מתוך הרפרטואר של התזמורות גלן מילר, דיוק אלינגטון, בני גודמן וארטי שו (6+)

25. מרכז עיצוב ARTPLAY

ul תחתון Syromyatnicheskaya, 10, מ “Chkalovskaya”, +7 (495) 620-08-82, artplay.ru

11: 00-03: 00: “לילה בארטפליי”. הנחות לתערוכות מיוחדות וקבועות (6+)

26. גלריה “ארדנה” (קרן לכתיבה ותרבות סלאבית)

Chernigov per., 9/13, עמ ‘2, מ’ “Tretyakovskaya”, +7 (495) 953-06-79, slavfond.ru

14: 00-18: 00: כיתות אמן באוויר הפתוח לילדים ומבוגרים של אמנים מפורסמים וקדרים. 6+

18: 30-19: 30: אולם הקונצרטים יכלול “שירים אהובים של שנים שונות” בביצוע אירינה בוש ואלכסנדר אוסטיפייב (6+)

19: 30-20: 30: פתיחת התערוכה הקולקטיבית “זיכרון הלב. אינטימי “בהשתתפות אמנים צעירים ומוסיקאים של המרכז ההומניטארי אירינה סובינינה (6+)

20: 30-21: 30: קונצרט של אולגה Panyushkina (6+)

21: 30-00: 00: טעימות של שמפניה ושוקולד. טיולים לאחוזה של המאה XVIII, אשר השתייך הקפטן של גדוד החיים של הגדוד של ההשתנות וסילי Rzhevsky (6 +)

10. שונות

1. המרכז לתרבות הרוסית “הקרמלין באיזמילובו” (בשיתוף עם מרכז הנוער של איגוד הסינמטוגרפים של רוסיה ומוזיאון האנימציה במוסקבה)

Izmailovo shosse, 73zh, m. Partizanskaya, +7 (495) 215-54-37, ext. 2, kremlin-izmailovo.com

12: 00-18: 00: קריקטורה. מופע פתוח של קריקטורות וקריקטורות סובייטיות שנוצרו בידי ילדים. כדי לעודד את האורחים של מופע הרחוב יהיו דמויות של קריקטורות מפורסמות (6 +)

12: 00-21: 00: במסגרת הפעולה, מוזיאון מוסקבה לאנימציה (6+) ייפתח לבחינה עצמית של התערוכה

18: 00-00: 00: לילה. מציג סרטי פסטיבל וסרטים קצרים. חתימות אוטוגרפיות של דירקטורים ושחקנים ידועים (6+)

18: 00-00: 00: מסלולים. שחזור של הסט, שבו כל אחד יכול לשחק בסרטים קצרים, סקריפטים אשר נכתבו במיוחד עבור האירוע (6 +)

18: 00-00: 00: קונצרט חגיגי המוקדש שירים מסרטים סובייטיים (6 +)

18:00: אנשים הליהוק באחד המסדרונות של הקרמלין איזמילובו. עובדי תעשיית הקולנוע יבחר אמנים לפרויקט הסרט העתידי (6+)

18: 00-00: 00: בחינה עצמאית של תערוכות של כל המוזיאונים של הקרמלין איזמילובסקי (מוזיאון הלחם, המוזיאון החי של אמנות עממית, המוזיאון להיסטוריה של הצי הרוסי והמוזיאון להיסטוריה של וודקה רוסית) (6+)

נובמבר החגים במוסקבה: 7 farmsteads לטיולים
  • למידע נוסף

2. מוסקבה רפואי רפואי- Stomatological האוניברסיטה. A.I. אודוקימובה (המוזיאון להיסטוריה של הרפואה)

ul Dolgorukovskaya, 4, page 7, m. Novoslobodskaya, +7 (499) 978-94-11, historymed.ru

18: 00-00: 00: “לילה במוזיאון הרפואי. מסעות »

האורחים יכולים לנסות על עצמו את התפקיד של שבט פרימיטיבי שמאן, אלכימאי, חולה הרופא מימי הביניים, מנתח צבאי עוזר, מיילדת של המאה התשעה עשר, רופא השיניים אמצע המאה העשרים. כיום, מבקר ללמוד את היסודות של החייאה ממושכת על המוזיאון העיקרי. כל האורחים יקבלו מזכרות מקוריות (18+)

3. המרכז המדעי הרוסי לשיקום רפואי ובלנולוגיה

ul New Arbat, 32, m. Barrikadnaya, +7 (495) 999-43-90, artterapiamos.ru

18: 00-21: 00: סיור “של G.R. Gigineshvili ו I.A. בורגנוב “. הדגמה של התפתחויות מדעיות חדשות בשימוש במרכז (12+)

4. מרכז תרפיה באמנות איגור בורגנוב

Hotel Pr., 7, m. “Vladykino”, +7 (495) 999-43-90, artterapiamos.ru

19: 00-21: 00: כיתת אמן “טיפול באמנות בעיר” (12+)

5. מוזיאון של סמלים רוסיים

ul Goncharnaya, 3, עמ ‘1, מ “Taganskaya”, +7 (495) 221-52-83, russikona.ru

11: 00-00: 00: בחינה עצמאית של התערוכה המרכזית ושתי תערוכות: “יופי יופי”. רוסית עתיקה אמנות עממית מתוך אוסף של משפחת Vorobyov “ו” הסמל היקר של תחיית המתים. פסחא מוצרים ברוסיה הקיסרית »(0+)

20: 00-22: 00: בלוז קונצרט ולדימיר “ביג בוב” קורבלינוב (0+)

22: 30-00: 00: קונצרט הסביבה של הפרויקט “אנשים על קרח” (0 +)

6. צומת “הפניקס”

Dezhneva Ave., 8, Building 1, m. “Babushkinskaya”, +7 (499) 477-11-44, fenix.arts.mos.ru

18: 00-20: 00: הופעה “בה חיה הפיה ההונגרית” בהפקת אולפן “מסכה” (6+)

7. מועדון הקולנוע אלדר

לנינסקי פרוספקט, 105, מ “פרוספקט Vernadsky”, +7 (495) 735-99-68, kinoklub-eldar.ru

18:00: “מסע לעולם הקולנוע!”. הליכה דרך אולמות המועדון, מיני מוזיאונים של הקומדיוגרפים המקומי (0 +)

8. גלריה “מדע ואמנות”

מנטורינג הראשון., 13 / 15c3, מ “Kurskaya”, +7 (926) 108-25-04, facebook.com/niimoscow

17: 00-00: 00: MOSCOW-2016

תערוכה אינטראקטיבית של יום אחד, כולל עבודות של אמנים ואמנים יוצרים מגמות חדשות באמנות דיגיטלית (6+)

9. לשכת in הלשכה “הליכונים של Brodilki”

8 (800) 775-72-78, hodilkibrodilki.ru

במסגרת הפעולה “לילה במוזיאון” כל אחד יכול לקחת חלק ברוקרים החיפוש ללא תשלום. במהלך ביצוע המשימות ניתן לבחון את החשיפות העיקריות של המוזיאונים המרכזיים במוסקבה. יש צורך ברישום מוקדם באתר.

10. Anticafe CLEVERCLUB

ul מליה פוליאנקה, 7/7, עמ ‘5, פוליאנקה, +7 (965) 443-66-03, clever-c.com

20: 00-6: 00: “ליל הקולנוע”. יצירות מופת של הקולנוע העולמי (6 +) יוצגו

11. חברת MOSCOW BREWING

Mytischi, Volkovsky כביש מהיר, ow. 12, מ “Medvedkovo”, +7 (495) 788-54-33, mosbrew.ru

18:00; 19:00; 20:00; 21:00; 22:00: טיול למבשלת הבירה של מוסקבה מבשל החברה. לילה ללא שינה לאחר טעימת בירה. יש צורך ברישום מוקדם (18+)

מוסקבה סדרתי: 60 מקומות פולחן
  • למידע נוסף

12. מוזיאון של משקאות רוסיים מסורתיים “Ochakovo”

ul Rowan, 44, m. “Kuntsevskaya”, +7 (495) 785-39-07, ochakovo.ru/excursion_ad

18:00; 21:00; 00:00: טיול “לילה אפל במוזיאון” Ochakovo “. מסע מסתורי דרך המוזיאון ואת אולמות הייצור של הבירה המפורסם צמח אלכוהולי. טעימת המשקאות הטריים ביותר – בירה, כרוב, לימונדה, מיצים. יש צורך ברישום מוקדם (18+)

13. פינת סבו של דוברוב

ul Durova, 4, תחנת המטרו “Domodedovo”, +7 (495) 631-30-29, ugolokdurova.ru

18.00: טיול לתערוכה המרכזית. הזדמנות לראות את מסלול העכבר המפורסם של סבא Durov, ללמוד את הסודות של השיטה שלו של בעלי חיים אימון (6 +)

14. צור קשר עם גן החיות “יער השגרירות”

1) כביש Altufevskoe, 70/3, SEC “Marcos-Mall”, תחנת המטרו “Altufevo”

2) Ave. Andropova 8 SEC “מטרופוליס” מ. “Technopark” 7 (495) 665-15-92, esnoeposolstvo.ru/moscow

20: 00-02: 00: לילה אכזרי בשגרירות היער. דמי כניסה (12 +)

15. מוזיאון המוות

ul נובי ארבאט, 15/1 (נקודת J), מ ‘. “ארבאט” (קו ארבאט-פוקרובסקאיה) 7 (495) 695-44-30, museumofdeath.ru

18: 00-00: 00: סיור בתערוכת תכונות המוות ממדינות שונות. הכרטיס עולה -100 רובל. (18+)

16. מוזיאון האושר

ul Arbat, 22, א Arbatskaya (Arbatsko-Pokrovskaya שורה), +7 (495) 966-15-57, prazdnikfoto.com

18: 00-00: 00: סטודיו צילום ייחודי לתמונות לא שגרתיות. כל חדר מוקדש לחג – פמליה, צרכים, אווירה. הכרטיס עולה 150 רובל. (0+)

17. מוזיאון אשליות

פרוספקט מירה, 119, VDNH, ביתן 55, מטרו VDNH, +7 (495) 799-88-13, bestmuseum.ru

18: 00-00: 00: פרוייקט צילום. הרבה מקומות עבור תמונות מעניינות ויוצאות דופן. הכרטיס עולה 170 רובל. (0+)

18. פסטיבל מסדר הקומיקס

השביל Starosadskiy. 5/8, עמ. 6, חלל אמנות “נקודת המאסף” מ. “העיר סין” 7 (916) 751-74-12, kommissia.ru

18: 00-23: 00: art-fair “קומיקס לעומת קריקטורות”

20:00: פסטיבל אנימציה ליבלולה. מצגת של הפסטיבל הספרדי הבינלאומי של קריקטורות וצפייה של יצירות הפסטיבל הטוב ביותר (12 +)

20: 30-23: 30: צד לשתות צייר (12+)

21:00: מוסיקלית קומיקס ביצועים אנסטסיה Galashina והצגת הספר שלה “אתה לא צריך למצמץ” (12 +)

15 קריקטורות דיסני מבריק, אשר כולם שכחו
  • למידע נוסף

19. פסטיבל מוסיקה קומיקס

תשוקה, 8, ספריה אותם. A.L צ’כוב, מ ‘”Chekhovskaya”, +7 (916) 751-74-12, kommissia.ru

18: 00-23: 30: “קומיקס כאמנות!” (12+)

18:00: פתיחת התערוכה של ויקטור הופ “הזמן של קסניה” והצגת ספר הקומיקס של אותו שם (12+)

19:00: פתיחת תערוכת “בנות ותנין” של ג’ורג ‘ליטשבסקי והצגת הספר אופוס קומיקום (12+)

20:00: דיון “קומיקס כאמנות … מה?” בהשתתפות הציבור ואורחים מיוחדים (12+)

22:00: המצגת של חידושים של ההוצאה לאור “Bumniga” (12 +)

18: 00-23: 00: כיתת אמן מיוחדת לילדים ומבוגרים על טכניקות חריטה אקסקלוסיביות מדנילה גורודילוב (12+)

21: 00-23: 00: אחרים – תיירות חוץ (12+)

20. מוזיאון זנגוויל

Chernigov per., 9/13, m. “Tretyakovskaya”, +7 (916) 751-74-12, museum-carrot.rf

10: 00-00: 00: “לילה זנגוויל”

אוצרים יספרו על ההיסטוריה של הגזר ברוסיה ובעולם. האורחים יכולים באופן עצמאי לצייר זנגוויל או בית זנגוויל ואפילו לאכול אותו במוזיאון עם תה מסמובאר. דמי הכניסה משולמת, עלות הכרטיס היא 450 רובל. (0+)

21. Ostankino מגדל טלוויזיה (בניין טיול)

ul האקדמיה קורולב, בנין 15. 2, מ “VDNH”, +7 (495) 926-61-11, tvtower.ru

22: 00-23: 00: ערב טיול “Megapolis, לזרוח!”. סוגי הלילה במוסקבה (הקרמלין, Arbat, מוסקבה, אוניברסיטת מוסקבה, VDNH ו הגן הבוטני) מגובה של 337 מטרים. יש צורך ברישום מוקדם. אתה חייב להיות דרכון (12 +)

22. שוק דנילוב

ul Mytnaya, 74, מ ‘”Tulskaya”, +7 (968) 632-38-27, danrinok.ru

18: 00-22: 00: “לילה של מוזיאונים בשוק דנילוב”. הכיפה האגדית של השוק יהיה מקושט עם מיפוי וידאו להראות. תערוכת התקנות של אמנים עכשוויים ותהלוכת פיל. מעצב ואמן אנדריי לובלינסקי מציג עבודות מסדרת האמנות החדשה שלו (0+)

23. מוזיאון להיסטוריה של שרמטייבו

Khimki, שדה התעופה שרמטייבו, מסוף F, קומה 5, תחנת המטרו “Rechnoy Vokzal”, +7 (495) 578-80-42, svo. aero

18: 00-00: 00: סיור “היסטוריה של נמל התעופה שרמטייבו” (0+)

24. מוסקבה פלנטריום. פלטפורמה “תחנת מאדים”

ul Sadovaya-Kudrinskaya, 5, בניין 1, מ Barrikadnaya, +7 (926) 468-93-35, marstefo.ru

19:00; 20:15; 21:30; 22:40: השאיפה “קדחת היהלום”. החיפוש אחר יהלומים מאדים בתחנת החלל. משך – שעה. יש צורך ברישום מוקדם. הכרטיס עולה 300 רובל. (12+)

25. חנות כלבו “Tsvetnoy”

(קומה -1) Tsvetnoy שד, 15, בניין 1, תחנת המטרו “Tsvetnoy bulvar”, +7 (929) 678-02-24, unitednotions.ru

10: 00-23: 00: תערוכה בינלאומית של פוסטרים לעיצוב גרפי יונייטד נוטיונס (0+)

26. מוזיאון להיסטוריה של קוניאק

Leningradskoe shosse, 67, מוסקווה יין ברנדי מפעל “KiN”, מטרו “Rechnoy Vokzal”, +7 (495) 232-36-92, ext. 132, cognacmuseum.ru

16: 00-04: 00: “לילה במוזיאון לתולדות הקוניאק”. טיולים ברחבי המוזיאון. נסיעה על האחוזה של יינות Charente, היכרות עם הספר הרוסי של קוניאק. קבוצות נשלחות לסיור מודרך כל 30 דקות, האחרון בשעה 02:00. אתה חייב שיהיה לך דרכון. ילדים מתחת לגיל 18 יכולים להשתתף בסיור רק כשהם מלווים בהוריהם (0+)